Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

SKANĖSTAI šunims

Aktyvūs filtrai

Natūralus perpjautas elnio ragas įvairių dydžių

Natūralus kramtalas šunims iš elnio rago: 100% grynas, tvirtas ir tikras produktas iš gamtos. Be priedų, sveikas ir mineralais...

Mr. Dental Kaulas Jautienos Kvapo Kramtymui Įv. Dydžių

Kramtomasis žaislas Mr. „Dental Bambone“ kaulo formos jautienos kvapo. Ypač tvirtas, su bambuko pluoštu. Kramtomi kaulai...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

SKANĖSTAI

Retas šeimininkas nelepina savo šuns. O kas gali būti gardžiau ir geriau nei minkštas skanėstas? O galbūt didelis kaulas su mesa ant jo? O gal ypatingai skani ir skleidžianti savitą, tik šunims patrauklų aromata džiovinta mėsa, kiaulės knyslė ar buivolo ausis? Šunų skanėstai naudojami daugeliui naudingų tikslų. Jie padeda patenkinti jūsų šuns kramtymo poreikį, be to, jie yra nepakeičiama dresūros dalis, ypač šuniukų, labiausiai motyvuotų maistu. Traškūs šunų sausainiai ir mažesni skanėstai gali būti patiekiami kaip šunų dresūros patiekalai ar kasdieniai užkandžiai, kad sustiprintų ryšį tarp jūsų ir jūsų augintinio. Ilgalaikiai šunų skanėstai puikiai tinka ypatingoms progoms. Jie gali padėti sumažinti stresą, kai jūsų šuo kramto, arba išlaikyti ją užimtą, kai pas jus lankosi svečiai.

SKANĖSTAI DRESŪRAI

Kad Jūsų šuo Jūsų klausytų, jam reikalinga motyvacija. O kas gali geriau motyvuoti nei skanus skanėsto gabaliukas? Dresūra nebus sudėtinga su skanėstais, kurie skirti dresūrai, kadangi jie netepa rankų, nebyra kišenėje, nekvepia ypač stipriai, bet yra viliojantys ir Jūsų šuo juos tikrai pamėgs. Svarbiausia, kad tokių skanėstų sudėtis ypač natūrali, todėl galite būti tikri, kad laikas praleistas dresiruojant ir už tinkamą elgesį apdovanojant skanėstu bus smagus ir nekenkiantis augintiniui. Alphazoo.lt siūlo skanėstus pigiau, tokių populiarių ir patikimų gamintojų kaip „Woolf“, „Brit care“, „Dokas“, „Kimo“, „Alpha spirit“, „Carni love“.

KRAMTALAI ŠUNIMS

 Kramtalai šunims ne tik skirti palepinti Jūsų augintinį, bet ir patenkinti jo kramtymo inkstinktus bei nuvalyti dantų apnašas. Beveik 80 proc. sauso maisto šuo praryja nekramtydamas, dėl to dantys nėra papildomai valomi. Kramtant stambius kaulus arba kietus skanėstus yra užtikrinamas dantų apnašų valymas. Natūralių džiovintų skanėstų skleidžiamas natūralus kvapas nėra malonus šeimininkui, ypač gyvūnų subproduktai (džiovintos buivolų, ėriukų širdys, plaučiai, stemplės, žarnokai), tačiau šuo tikrai neatsispirs tokiam malonumui. Jeigu nenorite jausti šio kvapo savo namuose, rinkites džiovintus natūralius skanėstus tokius kaip: triušių, kiaulių, buivolų ausis, kiaulių knysles, vištos kojas, galvijo kojas su sąnariu. Tokie skanėstai pažadina natūralius šuns medžiotojų instinktus.

Kiekvienas šuniukas mėgsta gerus natūralius šunų kaulus ar mėsos lazdeles, o natūraliai numetami elnio ragai šunims kelias dienas leis ilgai kramtyti juos jūsų šunims. Toks skanėstas yra naudingas, nes elnio raguose pilna natūralių mineralų.

Alphazoo.lt siūlo platų šunų skanėstų asortimentą, įskaitant ilgo kramtymo šunų skanėstus, natūralių šunų skanėstų, liofiolizuotų šunų skanėstų, funkcinių šunų skanėstų, sausainių-šunų skanėstų ir dar daugiau. Pripildant skanėstais žaislus galima gauti dar vieną kramtymo malonumą bei naudą – šuo praleis ilgą laiką bandydamas ištraukti skanėstus iš žaislo tuo pačiu lavindamas loginį mąstymą. Užsisakykite skanėstų internetu pigiau ir gaukite prekes tiesiai į namus.

Kokius skanėstus pasirinkti savo šuniui

Skanėstai šunims dažniausiai renkami pagal mėsos baltymą sudėtyje arba paskirtį. Skanėstai gali būti mažų gabaliukų, kurie ypač tinkami dresūrai. Taip pat kieti, skirti kramtymui bei dantų apnašų natūraliam valymui. Natūralūs skanėstai puikiai tiks kaip atlygis ar kasdienis šuns palepinimas.

Kokios yra skanėstų šunims kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Skanėstų šunims kaina Alpha zoo parduotuvėje ypač patraukli. Galite rinktis skanėstus didesnėmis pakuotėmis arba rinkiniais ir sutaupyti. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.