Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

SKRAIDANČIOS LĖKŠTĖS žaislai šunims

Aktyvūs filtrai

Dog Fantasy Puller tipo žaislas-treniruoklis žiedas

Žaislai iš EVA medžiagos, kuri taip pat vadinama putų putplasčiu. Puller tipo. Skirtas toli mesti, riedėti, gaudyti, tampyti....

Kong Training Dummy patvarus žaislas šunims įv. dydžių

Kong Training Dummy patvarus žaislas šunims Išmokite mokytis su „KONG Training Dummy“. Šis gerai matomas žaislas yra...

Rodoma 1-14 of 14 produktų

SKRAIDANČIOS LĖKŠTĖS

Aktyvumas šunims gali pasireikšti labai skirtingais būdais. Bet populiarėja tokia tiesa - kuo daugiau gyvūno šeimininkas įsitraukia į judrias veiklas su gyvūnu, tuo didesnį pasitenkinimą mažasis kompanionas jaučia. Skraidančios lėkštės šunims - galimybė prasmingai ir aktyviai praleisti laiką kartu, ypač artėjant šiltiesiems metų mėnesiams.

Skraidanti lėkštė šunims - kodėl taip smagu atnešti?

Atnešimo (fetch) procesas šunims aiškiai suteikia labai daug džiugesio. Kodėl taip yra?

  1. Atnešimas traktuojamas kaip teigiamas dalykas dėl to, nes tarsi yra užkoduota genetinė informacija. Istoriškai šunys padėdavo žmonėms verstis - medžioti ir ieškoti grobio, o to didelę dalį sudarė atnešimo veiksmas. Šie įgūdžiai, perduodami iš kartos į kartą, atkeliavo ir iki mūsų dienų.
  2. Gyvūnas gali parodyti savo įgūdžius. Pavyzdžiui, skraidanti lėkštė šunims leidžia gyvūnui lėkti į tolį, taip parodant savo atletiškumą ir greitį. Be to, įsitraukiantis į žaidimą šeimininkas kreipia dėmesį vien į savo augintinį, kas džiugina pastarąjį.
  3. Natūraliai žaidimai su skraidančia lėkšte leidžia išeikvoti susikaupusią energiją. Fizinis aktyvumas išskiria hormonus, kurie gali greitai ir efektyviai pakelti nuotaiką.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Dydis
Spalva
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina