Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šlapias šunų maistas

Aktyvūs filtrai

  • -0,30 €

Lily's Kitchen Chicken Puppy Recipe - konservai šuniukams (150g)

Mes tikime, kad šuniukai nusipelno geriausios gyvenimo pradžios, todėl praleidome daug laiko tobulindami šį skanų, naudingą ir...
  • -0,30 €

Lily's KitchenFishy Fish Pie with Peas - konservai šunims su žuvimi (150g)

Šis viliojantis skanus, be grūdų, pilnavertis receptas yra pilnas šviežiai paruoštos lašišos, silkės ir kalakutienos, su...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

Šlapias šunų maistas

Gyvūnų mylėtojų bendruomenė neretai skyla į dvi dalis, kai reikia pasirinkti, kuri ėdalo rūšis turi daugiau privalumų - šlapias ar sausas. Net jei jos abi yra unikaliai vertingos ir jų naudingumas iš tiesų labiausiai priklauso nuo sudėties, pravartu aptarti skirtingų tipų ypatumus. Šunų šlapias maistas gali būti ypač kokybiškas augintinio sveikos gyvensenos pagrindas.

Šlapias maistas šunims: kokie yra šio tipo privalumai?

Sudėtyje yra daugiau vandens. Šlapias maistas šunims ir kitiems gyvūnams neretai laikomas prioritetu dėl šios priežasties. Dehidratacija - tikra problema, kurią pastebi gyvūnų mylėtojai. Sausas maistas, net jei ir ypač maistingas, nepadės pašalinti bėdos. Šunys, kurie noriai nelaka vandens, turi skysčius gauti per kitus šaltinius.

Ėdalas yra daug patrauklesnis pačiam gyvūnui. Dėl maiste tvyrančios drėgmės esantys ingredientai skleidžia viliojantį aromatą. Tai labai pasiteisina tiems šeimininkams, kurie nežino, kaip pateikti vaistus savo augintiniui. Sumaišius pastaruosius su šlapiu maistu, gyvūnas neišsigąs, o juk tokiu žingsniu galima nušauti du zuikius vienu šūviu.

Šlapias šunų maistas internetu

Vis dažniau susiduriama su dilema - kaip, apsipirkinėjant prekybos centruose, išrinkti tinkamą maistą savo augintiniui? Galybė pasirinkimų, daug ryškių nuolaidų gali išblaškyti, kai reikia nuodugniai apsvarstyti maisto pasirinkimų sudėtis. “Alpha Zoo” siūlo apsižvalgyti jų elektroninėje parduotuvėje, kurioje paprastai ir greitai galima išsirinkti ne tik šlapią maistą šunims. Asortimentas Jūsų patogumui strategiškai sukategorizuotas, o produktų aprašymai taiklūs, neklaidinantys ir aiškūs.

Filtruoti pagal