Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ŠUKOS, ŠEPEČIAI šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

ŠUKOS, ŠEPEČIAI

Išsirinkite tinkamiausias šukas savo augintiniui pagal jo kailio tipą. 

Šukavimasis ne visada maloni procedūra Jūsų augintiniui. Ypač ilgaplaukiai šunys nemėgsta šukuotis, nes tai jiems sukelia stresą, o kartais net skausmą. Tačiau pasirinkus tinkamas šukas, šepečius ir kailio priežiūros priemones tai nesukels nemalonumų. 

Šukavimo privalumai

Reguliarus šuns šukavimas kokybiškomis šunų šukomis turi daug privalumų tiek jums, tiek jūsų augintiniui. Pirmiausia ir galbūt akivaizdžiausiai, šukuodami šunį bent kartą per savaitę, pašalinsite jau nukritusį kailį, kuris kitu atveju atsidurtų ant jūsų grindų, baldų, drabužių - beveik visur. Tai paprastas būdas sutaupyti laiko valant ir sutaupyti pinigų toms juostos-volelio-ant-rankenos konstrukcijoms. Bet tai dar ne viskas. Reguliariai šukuodami šunį, jūs padėsite pasiskirstyti natūraliai jo kailyje esančiais aliejais, todėl kailis bus sveikesnis ir gyvybingesnis. Be to, jei jūsų šuo turi storą kailį ar ilgus plaukus, šepetys padės išvengti nemalonių, neišvaizdžių sąvėlų, kuriuos, jei paliksite neprižiūrimus, ilgainiui reikės iškirpti. Jei šiandien praleisite šiek tiek laiko šuns šukavimui, rytoj išvengsite didelio, neišvaizdaus kailio ir didelio galvos skausmo. Kurios šuns priežiūros priemonės yra tinkamiausios jūsų šuniui, atsižvelgiant į visus privalumus, susijusius su įprastu šepečiu?

Šukų rūšys

Rinkoje yra daugybė puikių šukų ir šepečių, kurių kiekviena turi savo privalumų. „FURminator Long Hair deShedding Edge For Dogs“ yra populiarus variantas, švelniai pašalinantis palaidus plaukus, neperpjaunant ir nepažeidžiant subtilios šuns odos. Furminatorius gali būti naudojamas ir trumpo kailio šunims. Tai padės išvengti didelio šėrimosi. Svarbu furminatorių naudoti ne taip dažnai, užtenka vieną kartą į mėnesį. Guminis šepetys pasižymi unikaliu dizainu, kuris pašalina palaidus plaukus tarsi magnetas ir sumažina plaukų slinkimą aplink namą. Tai patogus būdas ir masažuoti Jūsų šuns odą. KAY ir Croci dvigubas šepetys šunims turi šerių pusę, kuri padeda paskirstyti natūralius šunų aliejus visame kailyje ir pakelti purius plaukus bei iššukuoti šiukšles (lapus, žoles ir pan.). Kita pusė su metaliniais šereliais puikiai atskiria kailį, sąvėlas ir iššukuoja jas. Trimingo šukos su peiliuku padeda iššukuoti sąvėlas be streso ir skausmo, o labiausiai susivėlusius plaukus tiesiog nupjauti.

Šukavimo būdas

Kai šukuojate šuns kailį, būtinai švelniai šukuokite šuns kailio augimo kryptimi. Ir tai, ko gero, savaime suprantama, tačiau būkite tikri, kad esate švelnus ir rūpestingas- jūsų šuns oda yra jautresnė, nei jūs galėtumėte pagalvoti. Šuns kailio valymas turėtų būti malonus laiko praleidimo būdas tiek jums, tiek jūsų šuniukui. Jei jūsų šuo bijo šepetėlio, pradėkite lėtai, per seansą atlikite tik keletą švelnių judesių, leiskite apuostyti šukas.

Kitos prekės

Visoms kitoms šunų reikmenims, pavyzdžiui, šunų maistui, konservams, šunų priežiūros priemonėms, guoliams, narvams, vasaros prekėms, siūlome patrauklią kainą perkant internetu. 

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Dydis
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina