Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ŠUKOS, ŠEPEČIAI katėms

Aktyvūs filtrai

FURMINATOR DESHEDDING TRUMPAPLAUKĖMS KATĖMS S, M/L dydis

NAUJIENA! Pešiojamosios šukos trumpaplaukėms vidutinių/didelių veislių katėms, sveriančioms nuo 4,5 kg (M/L) ir iki 4,5 kg...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

ŠUKOS, ŠEPEČIAI

Nuolat šukuodami ir prižiūrėdami katės kailį, katė ne tik turės blizgantį, gražų kailį, bet ir užtikrins gerą jos sveikatą. Prižiūrėdami katę ir jos kailio bei odos būklę, išvengsite potencialiai kenksmingų sveikatos sutrikimų, parazitų. Galite sumažinti kačių priežiūros išlaidas kirpykloje, profesionaliai prižiūrėdami savo augintinį namuose.

Kailio priežiūra

Kalbant apie kailį, kelis kartus per savaitę katę šukuokite geru šepečiu. Alphazoo.lt turi daugybę kačių šepečių ir kačių priežiūros pirštinių. Pirštinės sumažina stresą, kadangi katei šukavimas nėra asocijuojamas su skausminga procedūra. Pirštinės tipo priežiūros priemonė yra puikus būdas išlaikyti katės kailį blizgantį ir sveiką. Pirštinė pašalina besišeriančius, slenkančius plaukus masažuojant ir glostant savo katytę. Ilgaplaukėms katėms ypač aktualūs šepečiai su plaukų išstūmimo funkcija. Dėl ištraukiamų kaiščių tokios šukos yra savaime išsivalančios, todėl valymas po šukavimo yra minimalus. Tiesiog paspauskite mygtuką ir plaukai iškris.

Plaukų pašalinimas iš namų

Reikia pašalinti alergenus iš savo namų? Jei kažkas jūsų namuose yra alergiškas kačių plaukams, turėti augintinį gali būti sunku, todėl šukavimas yra būtinas. Ilgai nešukuoti plaukai sukelia susivėlusius plaukų kamuoliukus ir sąvėlas, kurie jūsų katei kelia stresą ir nepatogumų. „FURminator“ trumpaplaukėms katėms padeda sumažinti plaukų slinkimą net 90%. Svarbu nepamiršti, kad furminatorių naudojimas neturi būti dažnas. Tačiau jis labai efektyvus. Jeigu katė nemėgsta maudytis, išbandykite gyvūnų priežiūros servetėles. Pašalinkite nešvarumus iš kailio ir sumažinkite alergenų kiekį šiomis lengvai naudojamomis švelniomis, drėgnomis servetėlėmis. Visas šukas ir šepečius kačių kailio priežiūrai internetu rasite pigiau www.alphazoo.lt.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Dydis
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina
Išmatavimai