Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Prekės šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

Prekės šunims

Šunys išsiskiria dideliu prieraišumu prie savo šeimininko. Aprūpinkite savo keturkojį visomis būtinomis šunų prekėmis, kad jam nieko netrūktų, o augintinio priežiūra Jums nekeltų sunkumų.

SAUSAS MAISTAS ŠUNIMS

Dažniausiai naminių augintinių šeimininkai renkasi augintinį maitinti sausu maistu. Tai yra ypač patogu, nes nereikia kiekvieną kartą gaminti, specialiai saugoti maistą (pvz.: šaldyti). Taip pat jį lengva kartu pasiimti keliaujant su augintiniu arba būnant toli nuo namų, gamtoje.

SAUSO MAISTO PASIRINKIMAS

Kiekvienam augintinio šeimininkui svarbiausia – gyvūno sveikata. Sveiki, kokybiško sauso maisto paieška nebus sudėtinga, nes alphazoo.lt internetu rasite ilgametės patirties atrinktų patikimų partnerių, tiekėjų, gamintojų siūlomą sausą maistą. Tokie populiarūs gamintojai ir jų prekiniai ženklai, kaip: Acana, Orijen, Brit care, Carni Love. Taste of the wild, Alpha spirit, Profine, Brit premium, Bob and Lush, Dr. Clauder‘s, Josera, Country dog veikia rinkoje keliasdešimt metų. Ilga patirtis rinkoje ir gamyboje leidžia gamintį natūralų, kokybišką maistą už žemą kainą.

BEGRŪDIS MAISTAS

Maistas, kuriame didžiausias procentas mėsos – begrūdis. Jis ypač maistingas, todėl maitinant šiuo maistu Jūsų šuo gaus visus reikalingus vitaminus ir visas maistingas medžiagas, reikalingas sveikam virškinimui, stipriam imunitetui. Toks maistas ypač tinkamas esant jautriam virškinimui, pasireikškiant alerginėms reakcijoms. Begrūdis maistas gali būti vieno baltymo, t.y. pagamintas tik iš vienos mėsos rūšies šaltinio, pvz.: tik iš ėriuko mėsos.

KONSERVAI ŠUNIMS

Konservai dažnai tampa ne tik papildomas maistas, bet ir pagrindinis maistas. Šuo tampa vis išrankesnis, o šeimininkas nori jį palepinti. Todėl ilgainiui šuo atsisako valgyti sausą maistą, o vietoj jo mieliau renkasi konservus. Svarbu atkreipti dėmesį į konservų sudėtį: joje turi būti didelis kiekis mėsos ir žinoma, jokių nereikalingų, kenksmingų priedų.

SKANĖSTAI, KRAMTALAI

Turbūt kiekvieno šuns šeimininko namie ar net kišenėje rasite skanėstų trupinukų. Skanėstai puikus būdas ne tik palepinti augintinį, bet ir ko nors jį išmokyti. Skanėstai dresūrai yra mažais gabaliukais, dažnai nebirūs, netepūs. Tokius skanėstus patogu laikyti skanėstų dėkle arba paprastai – kišenėje. Kramtalai – džiovinti, natūralūs puikus būdas skaniai ir be vargo išvalyti dantis, apnašas, užimti šunį.

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS ŠUNIMS

Šunų kailio priežiūra dažnai tampa sudėtinga, ypač turint ilgaplaukį. Netinkamai prižiūrimas kailis sukelia diskomfortą ne tik augintiniui, bet ir šeimininkui, kadangi šukavimas tampa vis sudėtingesniu, skausmingesniu šuniui. Jam išsivysto baimė praustis, šukuotis. Kad to išvengtumėte pasirūpinkite tinkamu šampūnu, šukomis, kondicionieriu, o jeigu reikia – purškikliu, palengvinančio šukavimą.

HIGIENOS PRIEMONĖS ŠUNIMS

Įsigijus naują šeimos narį, tenka pratinti jį atlikti “reikalus” namie, kol negalima jo vesti į lauką. Normalu, kad tai padaryti jam pavyksta ne iš karto. Puikus pagalbininkas jauno šuns šeimininkui – vienkartinės arba daugkartinės palutės, priemonės kvapų šalinimui ne tik iš tam tikrų vietų, bet ir visuose namuose. Alphazoo.lt internetu įsigysite veiksmingiausių rinkoje esančių gamintojų priemonių kvapų šalinimui, tokių kaip CSI urine.

ŽAISLAI ŠUNIMS

Ne tik augančiam, bet ir suaugusiam ar net senyvo amžiaus šuniui reikalingi žaislai. Kokybiškos prekės šunims garantuoją patvarumą ir ilgaamžiškumą, o tokie prekiniai ženklai kaip: KONG, AFP, Pawise, Ethical Product’s užtikrina, kad žaislai tarnaus ilgai, net pačiam didžiausiam graužikui.

GUOLIAI, NARVAI, KELIONĖMS

Šunų prekės pigiau – alphazoo.lt Čia jus rasite kokybiškų guolių, kurių užvalkalai gali būti nuimami ir skalbiami. Medžiaga ypač patvari, neperšlampanti, “nerenkanti” plaukų.

Filtruoti pagal