Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • TROPICLEAN HIPOALERGINIS ŠAMPŪNAS JAUNIEMS ŠUNIUKAMS IR KAČIUKAMS 355ml
TROPICLEAN HIPOALERGINIS ŠAMPŪNAS JAUNIEMS ŠUNIUKAMS IR KAČIUKAMS 355ml

TROPICLEAN HIPOALERGINIS ŠAMPŪNAS JAUNIEMS ŠUNIUKAMS IR KAČIUKAMS 355ml

11,99 €
Su PVM

Šampūnas Tropiclean Hypo-Allergenic for Puppy & Kitten

Alijošius (šuniukams ir kačiukams)Speciali formulė sukurta jautriems ir alergiškiems gyvūnams. Šis šampūnas išpraus net ir purviniausius augintinius, tačiau yra švelnus ir tinkamas mažiems šuniukams ir kačiukams. Nuolat naudojant oda bei kailis bus minkšti, kailis blizgės ir atrodys nepakartojamai.

Sudėtis:Vanduo, organiškų ingredientų derinys (alavijų lapų ekstraktas, avižų ekstraktas), švelnus kokoso prausiklis, vitaminas E.

Šampūnas Tropiclean Hypo-Allergenic for Puppy & KittenAlijošius (šuniukams ir kačiukams)Speciali formulė sukurta jautriems ir alergiškiems gyvūnams. Šis šampūnas išpraus net ir purviniausius augintinius, tačiau yra švelnus ir tinkamas mažiems šuniukams ir kačiukams. Nuolat naudojant oda bei kailis bus minkšti, kailis blizgės ir atrodys nepakartojamai.Sudėtis:Vanduo, organiškų ingredientų derinys (alavijų lapų ekstraktas, avižų ekstraktas), švelnus kokoso prausiklis, vitaminas E.

5

(5)

Kiekis

Aprašymas

Naudojimas:Sušlapinkite kailį ir dosniai įmasažuokite šampūno į kailį. Gerai išskalaukite ir išdžiovinkite kailį. Pakartokite jeigu reikia.Sudėtyje nėra (detergentų) - todėl šis šampūnas nepaveiks lašų nuo erkių ir blusų (pvz. Frontline, Advantage ir pan.)