Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

VITAMINAI IR PAPILDAI šunims

Aktyvūs filtrai

Brit Care lašišų aliejaus papildas šunims 250ml 500ml 1L

Brit Care natūralus lašišų aliejus šunims. Komplekte kartu su dozavimo pompa. 100% natūralus lašišos aliejus yra aukščiausios...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

VITAMINAI IR PAPILDAI

Šunims vitaminų reikia kaip ir žmonėms. Laikykite savo šuniuką geriausioje formoje su sveikais, naudingais šunų papildais iš Alphazoo. Kaip ir žmonėms, vitaminai padeda šuns organizmui tinkamai veikti, reguliuojant viską nuo šuns virškinimo sveikatos iki raumenų, kaulų augimo. Tam tikro vitamino trūkumas gali sukelti sveikatos problemų jūsų šuniukui ir gali turėti rimtą ilgalaikį poveikį sveikatai.

GAMINTOJAI

Alphazoo.lt ypač atsakingai renkasi vitaminų ir papildų tiekėjus, todėl galime teigti, kad mes siūlome geriausius šunų papildus rinkoje, įskaitant tokius prekės ženklus kaip „Canina“, „Canvit“, „Dr. Clauder‘s“, „Luposan“, „IAMS“.

Specialūs funkciniai šunų skanėstai yra skanūs, sveiki ir naudingi papildomi patiekalai suaugusiems šunims, kurie nusipelno retkarčiais pasimėgauti nepakenkiant receptinių dietinių maisto produktų veiksmingumui bei savo sveikatai. Tokie skanėstai, gerinantys virškinimą, imunitetą, dantų būklę yra „Carni love“, „IAMS“, „Canvit“.  Šie skanėstai turi mažai kalorijų, baltymų, natrio ir fosforo, tačiau turi daug skaidulų. Privalumai yra mažas natrio kiekis, kuris padeda išlaikyti širdies ir inkstų sveikatą. Jų mažas kaloringumas reiškia, kad jie puikiai tinka laikantis dietos.

SKANŪS PAPILDAI

„IAMS“ siūlo sveikus skanėstus specialių mitybos poreikių turintiems mažyliams. Hidrolizuoti šunų skanėstai yra pagaminti iš hidrolizuotų baltymų ir yra saugūs duoti šunims, turintiems alergiją maistui ar jautrią virškinamojo trakto traktą. Tokie papildai kaip lašišų aliejus, omega rūgštys – dali net pagerinti šuns apetitą, kadangi papilus skysto papildo ant sauso maisto jis įgyja stiprų aromatą, todėl šuo valgo ne tik skaniai, noriai, bet ir sveikai. Šunų papildai yra įvairių formų, įskaitant minkštus kramtukus, miltelius, skystį ir tabletes. Duokite savo pūkuotam draugui vitaminų, kurių reikia norint išlikti laimingiems ir sveikiems..

Alphazoo taip pat galite rasti įvairių šunų vitaminų ir papildų. Sveikatai, stipriam imunitetui papildai gali padėti skatinti sąnarių šunų sveikatą, pašalinti šunų alergijas, pagerinti šunų šlapimo ir inkstų sveikatą, sumažinti šunų nerimą ir padėti prižiūrėti šunis, jų akis, dantis, ausis. Daugelis veiksnių gali turėti įtakos šuniuko psichinei būklei. Nesvarbu, ar vedate savo šuniuką į mažas atostogas, ar perkelsite juos į naujus namus, bet kurio šuniuko šeimininkui sunku stebėti, kaip jūsų šunys kenčia nuo nervingumo, hiperaktyvumo ir nerimo. Alphazoo siūlo platų elgesio sveikatos šunų papildų asortimentą, kuris gali padėti sumažinti šiuos šunų simptomus.