Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Ziwi Peak Chicken konservai katėms su vištiena 85g
Ziwi Peak Chicken konservai katėms su vištiena 85g

Ziwi Peak Chicken konservai katėms su vištiena 85g

2,89 €
Su PVM

Ziwi Peak vieno baltymo konservai su vištiena yra biologiškai tinkami bet kokio amžiaus, visų veislių katėms. Tai visavertis pašaras katėms.

Ziwi Peak vieno baltymo konservai su vištiena yra biologiškai tinkami bet kokio amžiaus, visų veislių katėms. Tai visavertis pašaras katėms.

Kiekis

Išparduota
Aprašymas

Mūsų laisvėje laikomos vištos yra auginamos etiškai. Naujosios Zelandijos ganyklose jos turi erdvės tyrinėti ir yra maitinamos tinkamu pašaru. Skirtingai nei daugelio įmonių, kurios savo gaminamuose produktuose naudoja gamyklose užaugintų vištų mėsą.

Tai konservai, kuriuose yra 92 % vištienos, organų, kaulų ir Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų. Šis maistas atitinka biologinius katės poreikius.

Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.

Konservų sudėtyje yra daug drėgmės, kuri padeda palaikyti sveiką inkstų ir šlapimo takų veiklą.

Sudėtyje yra naudojamas tik vienas baltymas, todėl konservai yra tinkami jautrų virškinimą turintiems augintiniams.

Taikomi ganyklinės gyvulininkystės principai. Vištos auginamos laisvėje – Naujosios Zelandijos ganyklose.

Sudėtyje esanti vištiena yra be GMO, hormonų, antibiotikų ar augimą skatinančių priedų.

Nėra aukšto glikemijos indekso produktų – grūdų, bulvių ar tapijokos krakmolo.

Nėra dirbtinių konservantų ar kitų nepageidaujamų rišiklių, tokių kaip tetranatrio pirofosfato ar karagenino.

Ziwi Peak produkcija yra etiška ir tvari. Gyvūnai auginami laisvėje, nenaudojant augimą skatinančių hormonų, o jų Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra tvariai auginamos geriausiai vertinamuose žuvininkystės ūkiuose.

Sudėtis

88% vištiena ir vištos organai (vištiena, vištos kepenys, vištos širdis, vištos kaulai), avinžirniai, Naujosios Zelandijos žaliosios midijos, mineralai ir vitaminai, DL-metioninas, džiovinti rudadumbliai, taurinas.

Priedai 1 kg

Maistiniai priedai: cinko aminorūgščių kompleksas 155 mg, mangano aminorūgščių kompleksas 33 mg, vario aminorūgščių kompleksas 20 mg, vitaminas D3 690 TV.

Analitinės sudedamosios dalys

Žali baltymai 12 %, žali riebalai 8 %, žali pelenai 2 %, žalia ląsteliena 0,5 %, drėgnis 74 %.

Metabolizuojama energija

1325 kcal/kg

Maitinimo normos

Jūsų katė yra unikali, todėl šėrimo kiekis skirsis priklausomai nuo aktyvumo lygio ir gyvenimo etapo. Kaip atspirties tašką naudokite šėrimo normų lentelę, kuri yra ant pakuotės, ir prireikus jį pakoreguokite. Atidarius laikykite šaldytuve ir sunaudokite per 7 dienas. Įsitikinkite, kad jūsų augintinis visada šalia turi pakankamai šviežio geriamo vandens.

Jei katė sveria apie 4 kg, tai duokite apie 2 skardines per dieną. Kačiukams arba nėščioms, žindančioms katėms duokite dvigubai, 2–3 kartus per dieną.