Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Ziwi sausas maistas šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-5 of 5 produktų

ZIWI

Skirtingai nuo įprasto sauso maisto, kuris gaminamas masiškai ir ruošiamas aukštoje temperatūroje, mūsų receptai paruošiami kitaip.

Šiuolaikinė šimtmečių senumo mėsos konservavimo technologija, mūsų Z-TWINTECH® džiovinimo ore technologija užtikrina mūsų žaliavų kokybę, nenaudojant dirbtinių konservantų.

KODĖL ZIWI® PEAK ORE DŽIOVINTA MITYBA YPATINGA?

Mūsų lėtas ir švelnus džiovinimo ore procesas užfiksuoja naudojamų žaliavų gėrybes, suteikia žalios dietos privalumus, taip pat patogus naudoti, tiesiog kaip sausas maistas. Nereikia atšildyti, šaldyti ar rehidratuoti. Tiesiog išgriebkite ir patiekite.

1. Sumaišyti

Gaminamas mažomis partijomis, kiekvienas receptas prasideda sumaišant mūsų ingredientus. Kiekvienas mišinys apima žalią mėsą, jūros gėrybes, organus ir kaulus, papildytas supermaistais.

ZIWI Oro džiovinimo procesas – 2 veiksmas: užpilti

ANTRAS ŽINGSNIS

Tada mūsų mišinys pilamas ant padėklų ir dedamas į mūsų dviejų pakopų Z-TWINTECH® džiovyklas. Mūsų maistas pradės džiūti nuo švelnaus apskrito oro judėjimo.

ZIWI džiovinimo oru procesas – 3 veiksmas: džiovinimas oru

Geram maistui pagaminti reikia laiko. Mūsų lėtas ir švelnus džiovinimo ore procesas pašalina patogenines bakterijas, tuo pačiu užfiksuodamas mūsų ingredientų gėrį. Kiekviena partija paruošta natūraliai, be dirbtinių konservantų.

ZIWI Oro džiovinimo procesas – 4 žingsnis: supjaustykite

Pjaustyti

Išdžiovinti mūsų maisto produktai supjaustomi kąsnio dydžio gabalėliais ir patikrinama, ar kokybė atitinka tarptautinius maisto standartus.

ZIWI Oro džiovinimo procesas – 5 žingsnis: supakavimas

Kiekvienas receptas yra rankomis supakuotas mūsų Naujosios Zelandijos virtuvėse ir pristatomas naminių gyvūnėlių globėjams visame pasaulyje.

Filtruoti pagal