Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Ziwi sausas maistas šunims

Aktyvūs filtrai

Ziwi Peak Mackerel&Lamb Air Dried sausas maistas šunims su skumbre ir ėriena 454g, 2.5kg

Ziwi Peak sausas maistas su skumbre ir ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio...
Kaina 24,99 €
Nuo 24,99 € iki 107,99 €

Išparduota

Ziwi Peak Tripe&Lamb Air Dried sausas maistas šunims su žarnokais ir ėriena 454g, 2.5kg

Ziwi Peak sausas maistas su žarnokais ir ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio...
Kaina 24,99 €
Nuo 24,99 € iki 107,99 €

Išparduota

Ziwi Peak Lamb Air Dried sausas maistas šunims su ėriena 454gr, 2.5kg

Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio...
Kaina 24,99 €
Nuo 24,99 € iki 107,99 €

Išparduota

Ziwi Peak Chicken Air Dried sausas maistas šunims su vištiena 454gr, 2.5kg

Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su vištiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio...
Kaina 24,99 €
Nuo 24,99 € iki 107,99 €

Išparduota

Ziwi Peak Beef Air Dried sausas maistas šunims su jautiena 454gr, 2.5kg

Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su jautiena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio...
Kaina 24,99 €
Nuo 24,99 € iki 107,99 €

Išparduota


Rodoma 1-5 of 5 produktų

ZIWI

Skirtingai nuo įprasto sauso maisto, kuris gaminamas masiškai ir ruošiamas aukštoje temperatūroje, mūsų receptai paruošiami kitaip.

Šiuolaikinė šimtmečių senumo mėsos konservavimo technologija, mūsų Z-TWINTECH® džiovinimo ore technologija užtikrina mūsų žaliavų kokybę, nenaudojant dirbtinių konservantų.

KODĖL ZIWI® PEAK ORE DŽIOVINTA MITYBA YPATINGA?

Mūsų lėtas ir švelnus džiovinimo ore procesas užfiksuoja naudojamų žaliavų gėrybes, suteikia žalios dietos privalumus, taip pat patogus naudoti, tiesiog kaip sausas maistas. Nereikia atšildyti, šaldyti ar rehidratuoti. Tiesiog išgriebkite ir patiekite.

1. Sumaišyti

Gaminamas mažomis partijomis, kiekvienas receptas prasideda sumaišant mūsų ingredientus. Kiekvienas mišinys apima žalią mėsą, jūros gėrybes, organus ir kaulus, papildytas supermaistais.

ZIWI Oro džiovinimo procesas – 2 veiksmas: užpilti

ANTRAS ŽINGSNIS

Tada mūsų mišinys pilamas ant padėklų ir dedamas į mūsų dviejų pakopų Z-TWINTECH® džiovyklas. Mūsų maistas pradės džiūti nuo švelnaus apskrito oro judėjimo.

ZIWI džiovinimo oru procesas – 3 veiksmas: džiovinimas oru

Geram maistui pagaminti reikia laiko. Mūsų lėtas ir švelnus džiovinimo ore procesas pašalina patogenines bakterijas, tuo pačiu užfiksuodamas mūsų ingredientų gėrį. Kiekviena partija paruošta natūraliai, be dirbtinių konservantų.

ZIWI Oro džiovinimo procesas – 4 žingsnis: supjaustykite

Pjaustyti

Išdžiovinti mūsų maisto produktai supjaustomi kąsnio dydžio gabalėliais ir patikrinama, ar kokybė atitinka tarptautinius maisto standartus.

ZIWI Oro džiovinimo procesas – 5 žingsnis: supakavimas

Kiekvienas receptas yra rankomis supakuotas mūsų Naujosios Zelandijos virtuvėse ir pristatomas naminių gyvūnėlių globėjams visame pasaulyje.

Filtruoti pagal