Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Alpha Spirit Dog Food MULTIPROTEIN begrūdis maistas šunims 9kg

56,99 €
Su PVM

Alpha Spirit Multi Protein- pusiau drėgnas, begrūdis šunų maistas. Visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. 

Alpha Spirit Multi Protein- pusiau drėgnas, begrūdis šunų maistas. Visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. 

5

(5)

Kiekis


5

(5)

Aprašymas

Alpha Spirit Dog Food MULTIPROTEIN Biologiškai tinkamas maistas suteikia visas maistines vertybes, būtinas tinkamam šuns augimui ir vystymuisi.

Pagaminta iš 35 % vištienos, taip pat žuvies mėsos, pridėta vaisių ir daržovių. Gliukozaminas ir chondroitinas palaiko sąnarių funkciją, o Šidigerio juka ekstraktas mažina dujų ir išmatų kvapą. Maiste yra natūralių konservantų - čiobrelių ir rozmarinų. Jame nėra dirbtinių konservantų, priedų, grūdų, glitimo ir mėsos miltų.

Dėl tokio didelio mėsos kiekio šis ėdalas yra aukščiausios kokybės ėdalas, suteikiantis jūsų šuniui geriausiai įsisavinamų gyvulinės kilmės baltymų. Aminorūgštys atlieka daugybę labai svarbių funkcijų, viena iš jų - raumenų formavimas ir regeneracija.

Granulių drėgnis yra didesnis - 26 %. Ši formulė lemia unikalų maisto skonį ir kvapą. Be to, maistas tampa biologiškai skaidresnis ir geriau virškinamas. Didesnis drėgmės kiekis sumažina dehidratacijos riziką ir pagerina virškinimą. Šis ėdalas tinka šunims, linkusiems į alergijas, taip pat šunims, kurių virškinimo sistema jautri.

Minkštos granulės yra tinkamos šuniukams, vyresniems šunims ir šunims, turintiems dantų problemų.

Sudėtis:

šviežios vištų mėsos 35%, šviežios žuvies 20% (Apvalioji sardinėlė (Sardinella aurita), skumbrė (Scomber scombrus), stauridės (Trachurus spp.), sardinė (Sardina pilchardus)), šviežios kiaulių mėsos 15%, šviežios ančių mėsos 10%, šviežių kiaulių kepenėlių 5%, hidrolizuotas krakmolas, auglinis glicerinas (USP), kiaušiniai, runkelio minkštimas (Beta vulgaris), alaus mielių (Saccharomyces cerevisiae) ekstraktas, moliūgas, bananai, ananasai,  kuminas (Cuminum cyminum), šalavijas (Salvia officinalis), ciberžolė (Curcuma longa).

Maistiniai priedai 1-ame kg: 

geležies 62mg, gliukozamino 3930mg, taurino 2680mg, Omega-3 polinesočiosios riebalų rūgštys EPA+DHA 1790mg.

Analitinės sudedamosios dalys: 

žalių baltymų 29%, žalių riebalų 15%, žalios ląstelienos 2%, žalių pelenų 7%, drėgnio 25%, kalcio 1,3%, fosforo 1,1%. Metabolizuojama energija: 3307kcal/13837kJ. Visos analitinės sudedamosios dalys yra natūralios ir gaunamos iš žaliavų; jie nebuvo dirbtinai pridedami.

Maitinimo informacija: 

Pašaras tinka visų veislių jauniems, suaugusiems ir seniems šunims. Ypatinga pakuotė: 200g dėžutė pakartotinai užklijuojama!!.

Mėsos rūšis
Jautiena
Kiauliena
Vištiena
Amžius
Adult - suaugusiems
Puppy - jauniems
Senior - senjorams
Veislės dydis
Didelėms veislėms
Mažoms veislėms
Vidutinėms veislėms
Svoris
9kg
Gamintojas
Alpha Spirit