Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Mink Oil - purškiamas kondicionierius šunims ir katėms, 355ml
Bio-groom Mink Oil - purškiamas kondicionierius šunims ir katėms, 355ml

Bio-groom Mink Oil - purškiamas kondicionierius šunims ir katėms, 355ml (apsaugo kailį nuo saulės)

18,99 €
Su PVM

Biogroom Indulge™ Mink Oil –Praturtintas vitaminu E, audinės aliejaus purškiklis suteikia plaukams gražų, gilų blizgesį ir žvilgesį vienu užtepimu. Puikiai kondicionuoja kailį ir odą, o specialūs SPF filtrai padeda apsaugoti plaukus nuo saulės daromos žalos, šviesinimo, džiūvimo ir lūžinėjimo. Tai skatina sveiką kailio augimą, todėl kailis tampa lengvai valdomas ir turi parodomąjį blizgesį. Nelipnus, neriebus, neaerozolinis.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

100% biologiškai skaidus.

Biogroom Indulge™ Mink Oil –Praturtintas vitaminu E, audinės aliejaus purškiklis suteikia plaukams gražų, gilų blizgesį ir žvilgesį vienu užtepimu. Puikiai kondicionuoja kailį ir odą, o specialūs SPF filtrai padeda apsaugoti plaukus nuo saulės daromos žalos, šviesinimo, džiūvimo ir lūžinėjimo. Tai skatina sveiką kailio augimą, todėl kailis tampa lengvai valdomas ir turi parodomąjį blizgesį. Nelipnus, neriebus, neaerozolinis. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje. 100% biologiškai skaidus.

Kiekis

Aprašymas

Praturtintas vitaminu E, audinės aliejaus purškiklis suteikia plaukams gražų, gilų blizgesį ir žvilgesį vienu užtepimu. Puikiai kondicionuoja kailį ir odą, o specialūs SPF filtrai padeda apsaugoti plaukus nuo saulės daromos žalos, šviesinimo, džiūvimo ir lūžinėjimo. Tai skatina sveiką kailio augimą, todėl kailis tampa lengvai valdomas ir turi parodomąjį blizgesį. Nelipnus, neriebus, neaerozolinis.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

100% biologiškai skaidus.

Naudojimas:

Lengvai ir tolygiai purškite per visą kailį. Šukuokite kaip įprasta. Greitam kondicionavimui sumaišykite 1 dalį Mink Oil su 3 arba 4 dalimis šilto vandens. Šiuo tirpalu prisotinkite kailį, tada lėtai nuplaukite drungnu vandeniu, užtikrindami gilų plaukų ir odos įsiskverbimą.

Sudėtis: Isopropyl Alcohol, Lanolin, Mink Oil, Mineral Oil, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Wheat Germ Oil, Benzophenone-3, Perfume.