Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Natural Oatmeal - raminantis odą kremas šunims ir katėms nuo niežulio, 355ml
Bio-groom Natural Oatmeal - raminantis odą kremas šunims ir katėms nuo niežulio, 355ml

Bio-groom Natural Oatmeal - raminantis odą kremas šunims ir katėms nuo niežulio, 355ml

11,89 €
Su PVM

Bio-Groom natūralus koloidinis avižinių dribsnių kremas pagamintas iš natūralių koloidinių avižinių dribsnių USP. Žinoma, kad koloidiniai avižiniai dribsniai yra veiksmingiausi odai ir kailiui.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Cruelty Free – 100% biologiškai skaidus.

Bio-Groom natūralus koloidinis avižinių dribsnių kremas pagamintas iš natūralių koloidinių avižinių dribsnių USP. Žinoma, kad koloidiniai avižiniai dribsniai yra veiksmingiausi odai ir kailiui. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje. Cruelty Free – 100% biologiškai skaidus.

Kiekis

Aprašymas

Mažina niežėjimą ir apsaugo odą nuo nedidelių įpjovimų, įbrėžimų, nudegimų, suskeldėjusios odos ir vabzdžių įkandimų.

Padidina odos drėkinimą.

Padeda sumažinti paraudimą ir dirginimą.

Puikus antioksidantų šaltinis.

Stiprina plaukus.

Naudojimas:

Prieš kiekvieną naudojimą gerai suplakite. Išplovę ir nusausinę kailį, užtepkite reikiamą kiekį priemonės ir gerai ištepkite. Palikite ant plaukų ir odos 5 minutes. Nuplaukite drungnu vandeniu. Norėdami gauti geriausius rezultatus, 1 dalį praskieskite 4 dalimis šilto vandens, priklausomai nuo kailio tipo ir būklės. Norėdami gauti papildomos naudos nuo niežėjimo, naudokite kartu su Bio-Groom natūraliu avižinių dribsnių šampūnu.

Saugus naudoti su vietinėmis blusų ir erkių gydymo priemonėmis.

Sudėtis: 10% (RAW) Colloidal Oatmeal USP, Purified Water, Stearmidopropyl Dimethylamine, Glycol Stearate, Ceteth-2, Polyethylene Glycol Monostearate, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, Perfume, Citric Acid.