Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • BIO-GROOM Šampūnas Natural Oatmeal, 355ml, 3.8l
BIO-GROOM Šampūnas Natural Oatmeal, 355ml, 3.8l

BIO-GROOM Šampūnas Natural Oatmeal šampūnas nuo niežėjimo, 355ml, 3.8l

12,99 €
Nuo 12,99 € iki 61,99 €
Su PVM

Bio-Groom natūralus avižinių dribsnių šampūnas pagamintas iš visų natūralių koloidinių avižinių dribsnių USP. Žinoma, kad koloidiniai avižiniai dribsniai yra veiksmingiausi odai ir kailiui.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Cruelty Free – be muilo.

Bio-Groom natūralus avižinių dribsnių šampūnas pagamintas iš visų natūralių koloidinių avižinių dribsnių USP. Žinoma, kad koloidiniai avižiniai dribsniai yra veiksmingiausi odai ir kailiui. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje. Cruelty Free – be muilo.

Tūris

Kiekis

Aprašymas

Mažina niežėjimą ir apsaugo odą nuo nedidelių įpjovimų, įbrėžimų, nudegimų, suskeldėjusios odos ir vabzdžių įkandimų.

Padidina odos drėkinimą.

Padeda sumažinti paraudimą ir dirginimą.

Puikus antioksidantų šaltinis.

Natūralūs valikliai, gauti iš atsinaujinančių ir 100% biologiškai skaidžių kukurūzų, kokosų ir palmių branduolių aliejų šaltinių.

Saugus šuniukams, kačiukams ir mūsų aplinkai.

Biologiškai skaidus ir subalansuotas pH.

Sudėtis: Purified Water, 2% (RAW) Colloidal Oatmeal USP, Decyl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Bishydroxyethyl Dihydroxypropyl Stearammonium Chloride, Cocomide DIPA, Vegetable Glycerine, Aloe Vera, Citric Acid, Rainfall Fragrance, Phenoxyethanol.

Naudojimas:
Prieš kiekvieną naudojimą gerai suplakite. Kruopščiai sudrėkinkite šiltu vandeniu. Užtepkite kailį natūraliu avižinių dribsnių šampūnu ir venkite patekimo į akis. Gerai įmasažuokite į kailį ir leiskite pastovėti 5 minutes. Išskalauti. Pakartokite naudojimą ir kruopščiai nuplaukite.