Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom So-gentle - hipoalergeninis kondicionierius šunims ir katėms, 355ml
Bio-groom So-gentle - hipoalergeninis kondicionierius šunims ir katėms, 355ml

Bio-groom So-gentle - hipoalergeninis kondicionierius šunims ir katėms, 355ml

11,99 €
Su PVM

Bio-Groom Grynas natūralus So-Gentle™ kondicionierius idealiai tinka jautriems augintiniams, alergiškiems šunims, katėms, šuniukams ir kačiukams.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Bio-Groom Grynas natūralus So-Gentle™ kondicionierius idealiai tinka jautriems augintiniams, alergiškiems šunims, katėms, šuniukams ir kačiukams. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Kiekis

Aprašymas

Grąžina odai ir kailiui drėgmę.

Greitai nuplaunamas ir nepaliekantis plėvelės.

Padeda suvaldyti nepaklusnų kailį.

Palengvina šukavimą.

Padeda išvengti odos sausumo, pleiskanų.


Naudojimas:

Nuplaukite šampūnu „So-Gentle Shampoo“ ir nuskalaukite. Ant kailio užtepkite reikiamą kiekį „So-Gentle kondicionieriaus ir gerai įtepkite. Nuplaukite drungnu šiltu vandeniu. Norėdami papildomai kondicionuoti, palikite vieną minutę prieš skalavimą. Priklausomai nuo kailio tipo ir būklės, galima skiesti iki 1 dalies 4 dalimis šilto vandens.Saugus naudoti su vietinėmis blusų ir erkių gydymo priemonėmis.


Sudėtis: PPurified Water, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycol Stearate, Ceteth-2, Polyethylene Glycol Monostearate, Phenoxyethanol, Citric Acid, 100% Biodegradable Conditioners .