Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • BIO-GROOM Wild Honesuckle odą raminantis alavijo ir ramunėlių šampūnas šunims, 355ml
BIO-GROOM Wild Honesuckle odą raminantis alavijo ir ramunėlių šampūnas šunims, 355ml

BIO-GROOM Wild Honesuckle odą raminantis alavijo ir ramunėlių šampūnas šunims ir katėms, 355ml

11,99 €
Su PVM

„Bio-Groom Wild Honeysuckle“ aromatinis šampūnas pristatomas kaip mūsų kvietimas augti kartu su Bio-groom. Sukurta pajudinti pojūčius, sužavėti kvapu ir gražiai išvalyti! Maudytis – visiškas malonumas! Pagamintas iš natūralių ingredientų, į kuriuos pridėta ramunėlių ir alavijo, „Bio-Groom Wild Honeysuckle“ kvapo šampūnas yra švelnus ir be muilo. Kruopščiai ir be vargo nuplauna, palikdamas kailį minkštą, blizgantį ir natūralų, švarų jaudinantį kvapą!

Cruelty Free – be muilo.

„Bio-Groom Wild Honeysuckle“ aromatinis šampūnas pristatomas kaip mūsų kvietimas augti kartu su Bio-groom. Sukurta pajudinti pojūčius, sužavėti kvapu ir gražiai išvalyti! Maudytis – visiškas malonumas! Pagamintas iš natūralių ingredientų, į kuriuos pridėta ramunėlių ir alavijo, „Bio-Groom Wild Honeysuckle“ kvapo šampūnas yra švelnus ir be muilo. Kruopščiai ir be vargo nuplauna, palikdamas kailį minkštą, blizgantį ir natūralų, švarų jaudinantį kvapą! Cruelty Free – be muilo.

Kiekis

Aprašymas

Natūralūs kokosų aliejaus valikliai, žinomi dėl švelnumo

Sudėtyje yra sojos baltymų, kurie stiprina ir kondicionuoja kailį ir odą

Nepašalins apsauginių aliejų nuo odos ir kailio

Sudėtyje yra 100% natūralaus alavijo, kuris gerai žinomas dėl savo drėkinimo ir gydomųjų savybių odai.

Itin greitai putoja ir išsiplauna

Saugus šuniukams, kačiukams ir mūsų aplinkai.


Sudėtis: Purified Water, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropylamine Oxide, PEG-4 Rapeseedamide, Decyl Glucoside, Vegetable Glycerine, Soy Protein, Matricaria Chamomile, Wheat Germ Oil, Aloe Vera, Fragrance, Phenoxyethanol, Green