Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

CANINA Dog Stop Forte - papildas šunims ir katėms, neutralizuoja, naikina kvapus N60

13,49 €
Su PVM

Canina Dog stop forte - efektyviai neutralizuoja ir naikina kvapą, esant rujai (taip apsaugodamas kalę nuo patinų). Taip pat veikia prieš burnos ir kailio nemalonų kvapą. Chlorofilo pagrindu (chlorofilas yra lapų žalumos dalis).  

DOG STOP paprasčiausiu būdu gali išspręsti varginančią kalės/katės problemą prasidėjus rujai.

Charakteristika:

Specialus chlorofilo iš dilgėlių žolės ir B grupės vitaminų iš mielių mišinys turi vidinį dezodoruojantį poveikį ir apsaugo nuo nemalonaus burnos bei kūno kvapo, nesukeldamas streso šuniui ar katei.

Mielės palaiko kailio kokybę, gyvybingumą ir teigiamai veikia nervus.

Kalcio karbonatas stiprina dantis ir skeleto sistemą, o kaip kalcis (atliekant kofermento funkciją) dalyvauja raumenų darbe.

DOG STOP TABLETĖS :

apsaugoti kalytę / katę nuo šunų / kačių patinų priekabiavimo per rują.

pašalina nemalonų burnos ir kailio kvapą ir patinams / kačiukams

chlorofilo pagrindu (chlorofilas yra lapų žalumos sudedamoji dalis)

Sudėtis: 50g (apie 60 tablečių) Sudėtis / ingredientai:

Sudėtis: mielės, dilgėlių žolė, kalcio karbonatas, chlorofilas (E141)

Sudėtis: riebalų kiekis 2,6%, baltymai 36,9%, žali pelenai 13,3%, žalia ląsteliena 9,2%.

Šėrimo rekomendacija vienam gyvūnui per dieną:

Pasireiškus pirmiesiems rujos požymiams ir per visą rujos laikotarpį:

Šunims: 3 tabletės 10 kg kūno svorio kartu su maistu arba kaip atlygis, ne daugiau kaip 12 tablečių per dieną

Katėms: 1 tabletė, ne daugiau kaip 2 tabletės per dieną

Dėl nemalonaus burnos ir kailio kvapo:

Šunims: 2 tabletės 10 kg kūno svorio

Katėms: 1 tabletė

Canina Dog stop forte - efektyviai neutralizuoja ir naikina kvapą, esant rujai (taip apsaugodamas kalę nuo patinų). Taip pat veikia prieš burnos ir kailio nemalonų kvapą. Chlorofilo pagrindu (chlorofilas yra lapų žalumos dalis).   DOG STOP paprasčiausiu būdu gali išspręsti varginančią kalės/katės problemą prasidėjus rujai. Charakteristika: Specialus chlorofilo iš dilgėlių žolės ir B grupės vitaminų iš mielių mišinys turi vidinį dezodoruojantį poveikį ir apsaugo nuo nemalonaus burnos bei kūno kvapo, nesukeldamas streso šuniui ar katei. Mielės palaiko kailio kokybę, gyvybingumą ir teigiamai veikia nervus. Kalcio karbonatas stiprina dantis ir skeleto sistemą, o kaip kalcis (atliekant kofermento funkciją) dalyvauja raumenų darbe. DOG STOP TABLETĖS : apsaugoti kalytę / katę nuo šunų / kačių patinų priekabiavimo per rują. pašalina nemalonų burnos ir kailio kvapą ir patinams / kačiukams chlorofilo pagrindu (chlorofilas yra lapų žalumos sudedamoji dalis) Sudėtis: 50g (apie 60 tablečių) Sudėtis / ingredientai: Sudėtis: mielės, dilgėlių žolė, kalcio karbonatas, chlorofilas (E141) Sudėtis: riebalų kiekis 2,6%, baltymai 36,9%, žali pelenai 13,3%, žalia ląsteliena 9,2%. Šėrimo rekomendacija vienam gyvūnui per dieną: Pasireiškus pirmiesiems rujos požymiams ir per visą rujos laikotarpį: Šunims: 3 tabletės 10 kg kūno svorio kartu su maistu arba kaip atlygis, ne daugiau kaip 12 tablečių per dieną Katėms: 1 tabletė, ne daugiau kaip 2 tabletės per dieną Dėl nemalonaus burnos ir kailio kvapo: Šunims: 2 tabletės 10 kg kūno svorio Katėms: 1 tabletė

Kiekis