Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • CANINA Herz-Vital - papildas šunims, širdies veiklai, 100ml
CANINA Herz-Vital - papildas šunims, širdies veiklai, 100ml

CANINA Herz-Vital - papildas šunims ir katėms širdies veiklai, 100ml

18,99 €
Su PVM

Širdies funkcijos palaikymas sergant lėtiniu širdies nepakankamumu. Dietinis papildas šunims ir katėms. 

Vyresni šunys ir katės dažnai kenčia nuo širdies nepakankamumo. Canina® HERZ VITAL sudėtyje esantis gudobelės ekstraktas ir L-karnitinas efektyviai stabilizuoja ir stiprina širdies veiklą. Gudobelė (Crataegus) jau seniai sėkmingai naudojama žmonių medicinoje kaip pagalbinė priemonė sergant lėtiniu širdies nepakankamumu.

Širdies funkcijos palaikymas sergant lėtiniu širdies nepakankamumu. Dietinis papildas šunims ir katėms.  Vyresni šunys ir katės dažnai kenčia nuo širdies nepakankamumo. Canina® HERZ VITAL sudėtyje esantis gudobelės ekstraktas ir L-karnitinas efektyviai stabilizuoja ir stiprina širdies veiklą. Gudobelė (Crataegus) jau seniai sėkmingai naudojama žmonių medicinoje kaip pagalbinė priemonė sergant lėtiniu širdies nepakankamumu.

Kiekis

Aprašymas

Gudobelėse esantys flavonoidai ir procianidinai palaiko širdies raumenį.

L-karnitinas:

Pagerina širdies ir griaučių raumenų aprūpinimą energija, didina širdies raumens jėgą. Skatinamas jūsų šuns gyvybingumas, noras veikti ir gerovė.

Tyrimai su didelio našumo šunimis parodė reikšmingą našumo parametrų pagerėjimą pridėjus L-karnitiną, ypač naujagimiams, kurių organizmo sintezė vis dar ribota, taip pat gyvūnų, kuriems taikomi didesni poreikiai. Dar 1988 metais buvo tiriami šunys, turintys širdies problemų. Iš 20 gyvūnų 7 sumažėjo L-karnitino kiekis širdies raumens audinyje. Šie šunys buvo sėkmingai gydomi geriamuoju L-karnitino papildymu. Nutraukus papildomą maitinimą, širdies raumens problemos vėl išryškėjo.

Tinkamo L-karnitino kiekio poveikis:

skatina sveiką šuniukų vystymąsi

sumažina riebalų nusėdimą (kaupimąsi) audiniuose

tiekia riebalų rūgštis energetiniam naudojimui

užtikrina tvarų energijos tiekimą gyvūnams

padidina šuns našumą, ištvermę

mažina raumenų irimą, saugo raumenų membranas raumenų veiklos metu

sutrumpina gyvūnų atsigavimo fazę po sporto, apkrovos.

apsaugo nuo širdies raumenų problemų

Pastaba: Įvairių komercinių visaverčių šunų pašarų analizė parodė nepaprastai mažą L-karnitino kiekį, palyginti su gryna mėsa. Šiuose gatavuose pašaruose karnitino kiekis buvo daugiau nei 10 kartų mažesnis nei grynoje mėsoje. Tiesą sakant, L-karnitinas šuns inkstuose pasisavinamas prasčiau nei ne mėsėdžių gyvūnų. Todėl naminiams gyvūnams didesnis gyvybiškai svarbaus L-karnitino išsiskyrimas gali sukelti pavojingą trūkumą, palyginti su laukiniais gyvūnais. Dėl šios priežasties Canina® HERZ-VITAL primygtinai rekomenduojamas, nesvarbu, kuo jį maitinate. Prieš maitinant ar pratęsiant šėrimo laiką, rekomenduojama pasitarti su mūsų veterinarijos gydytoju.