Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • CATIT PIXI išmanusus kačių maitintojas
CATIT PIXI išmanusus kačių maitintojas
  • Tik internetu

CATIT PIXI išmanusus kačių maitintojas

124,99 €
Su PVM

 Catit PIXI išmanus kačių maitintojas yra jūsų pagalbininkas, kuris pasirūpins kad jūsų katė visad būtų soti.         

   Jūsų katė prašo maisto naktį arba anksti ryte, kai dar norite pagulėti lovoje? O gal ji pageidauja gauti maisto 5-6 kartus per dieną, o pridėjus pilną indą jį greitai ištuština ir vėl būna alkana?  Norite išvykti neilgų atostogų ir nerandate, kas galėtų pasirūpinti jūsų murkale?  

   Šio išmanaus įrenginio pagalba galėsite savo katę pamaitinti iš anksto nustatytų grafiku, arba kada tik panorėsite, būdami bet kuriame pasaulio kampe audodamiesi mobilia programėle, o prieiga prie įrenginio galėsite pasidalinti su kitais žmonėmis, taip perleisdami jiems savo rūpestį.

 Catit PIXI išmanus kačių maitintojas yra jūsų pagalbininkas, kuris pasirūpins kad jūsų katė visad būtų soti.             Jūsų katė prašo maisto naktį arba anksti ryte, kai dar norite pagulėti lovoje? O gal ji pageidauja gauti maisto 5-6 kartus per dieną, o pridėjus pilną indą jį greitai ištuština ir vėl būna alkana?  Norite išvykti neilgų atostogų ir nerandate, kas galėtų pasirūpinti jūsų murkale?      Šio išmanaus įrenginio pagalba galėsite savo katę pamaitinti iš anksto nustatytų grafiku, arba kada tik panorėsite, būdami bet kuriame pasaulio kampe audodamiesi mobilia programėle, o prieiga prie įrenginio galėsite pasidalinti su kitais žmonėmis, taip perleisdami jiems savo rūpestį.

Kiekis

Aprašymas

   Pagrindinėje talpoje subersite iki  ± 1.2kg sauso maisto, kurio užteks nuo 10 iki 15 dienų vidutinės katės poreikiams. Viršuje talpos esantis drėgmės surinkėjas neleis maistui sulipti ir sugesti.

  Įrenginys veikia su dauguma standartinio dydžio maisto granulių iki 9 mm dydžio. Prieš naudojant vertėtų įsivertinti granulių dydį.

  Programėlėje galite suplanuoti visos savaitės maitinimosi grafiką. Įrenginys leidžia užprogramuoti iki 12 maitinimų per parą. Tvarkaraštis kartosis tiek kiek jums prireiks.

  Kontroliuokite katės suvalgomo maisto kiekį - vienas maitinimas gali būti trijų skirtingų porcijų

  Yra galimybė maisto tvarkaraščių bei jūsų įrengio valdymu pasidalinti su kitais žmonėmis.

  Įrenginyje dedasi baterijos

 Bendros savybės:

Maitina jūsų katę pagal iš anksto sudarytą, arba realiu laiku numatytą grafiką

Nerūdijančio plieno indelis

nemokama mobili valdymo programėlė, integruotas Wi-Fi (2.4 GHz)

±58 valandų veikimo atsarginė baterija