Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • CSI Urine valymo priemonė kilimams
CSI Urine valymo priemonė kilimams

CSI Urine valymo priemonė kilimams

18,99 €
Su PVM
Specialiai sukurtas valyti kilimus su bioaktyviais fermentais ir fermentus generuojančiais mikrobais, kurie palaipsniui naikina dėmę ir kvapą iki vienos savaitės, kad dėmė būtų visiškai pašalinta.Specialiai sukurtas valyti kilimus su bioaktyviais fermentais ir fermentus generuojančiais mikrobais, kurie palaipsniui naikina dėmę ir kvapą iki vienos savaitės, kad dėmė būtų visiškai pašalinta.

5

(5)

Kiekis

Išparduota
Aprašymas

Specialiai sukurtas valyti kilimus su bioaktyviais fermentais ir fermentus generuojančiais mikrobais, kurie palaipsniui naikina dėmę ir kvapą iki vienos savaitės, kad dėmė būtų visiškai pašalinta. Jo specialus dozavimo dangtelis gali prasiskverbti giliai į kilimą žemyn iki pagrindo ir grindų.

CSI Urine unikali priemonė sudaryta iš natūralių fermentų, aktyvių paviršiaus medžiagų ir eterinių aliejų, kurie sunaikina dėmes ir kvapus molekuliniame lygmenyje, todėl paviršius tampa nusikalstamai švarus.

Priemonė suskaido įvairių gyvūnų išdžiūvusius šlapimo rūgšties kristalus.

  • Sunaikina šviežias ir įsisenėjusias gyvūnų šlapimo dėmes.
  • Naikina šlapimo kvapą, kuris skatina gyvūnus žymėti teritoriją toje pačioje vietoje.
  • Pagamintas iš natūralių fermentų: sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.
  • Saugus naudoti žmonių ir gyvūnų aplinkoje.

Gamintojas: Doogie Stuff, Jungtinė Karalystė.

Naudojimas: Nepastebimoje vietoje patikrinkite, ar valomas paviršius neblunka. Popieriniu rankšluosčiu nusausinkite vietą, kurioje augintis paliko šlapimą, išmatas ar vėmalus. Gausiai užpurkškite CSI URINE priemonės ant dėmės. Svarbu sudrėkinti šiek tiek didesnį plotą nei pati dėmė. Netrinkite. Nenaudokite su kitų valiklių. Leiskite valomai vietai išdžiūti. Kai visiškai išdžius išsiurbkite likučius, nuplaukite vandeniu.

Naudojimas ant kilimų ir kitų audinių: Nenaudokite kitų valiklių ar garų siurblio tol kol dėmes valote su CSI URINE. Prisotinkite užterštą plotą su CSI Urine priemone plačiau nei matoma dėme. Šlapimas išplinta 2-4 kartus viršydamas savo paviršiaus dydį, o skystis susigeria į paviršių. eiskite išdžiūti. Tai gali užtrūkti 24-48 valandas. Kai visiškai išdžius išsiurbkite likučius.

Norint išvalyti senas dėmes, procedūrą kartokite kelis kartus.

Sudėtis: <5% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fermentai, kvapiosios medžiagos.