Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • DR. CLAUDER’S HYPOSENSITIVE MINI SU ANTIENA
DR. CLAUDER’S HYPOSENSITIVE MINI SU ANTIENA
  • Tik internetu

DR. CLAUDER’S HYPOSENSITIVE MINI SU ANTIENA

21,99 €
Su PVM

Subalansuotas sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims su antiena, bulvėmis ir obuoliais, kurių sutrikusi mityba ir sumažėjęs apetitas.Subalansuotas sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims su antiena, bulvėmis ir obuoliais, kurių sutrikusi mityba ir sumažėjęs apetitas.

5

(5)

Kiekis

Aprašymas

Subalansuotas sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims su antiena, bulvėmis ir obuoliais, kurių sutrikusi mityba ir sumažėjęs apetitas. Šis produktas išsiskiria kaip ypatingai mažai alergenų turintis ir itin lengvai virškinamas maistas. Gamyboje naudojami tik vienos rūšies gyvūninės ir augalinės kilmės baltymai. Taip pat palaikoma imuninė sistema, stabilizuojamas virškinimas.Begrūdis

Tinka šunims, linkusiems į alergijas ir maisto netoleravimą

Žuvies taukai padeda palaikyti sveiką odos ir kailio būklę

Palaiko naturalią imuninę sistemą

Sudėtyje yra tik vienos rūšies gyvūninės kilmės baltymas (Antiena).

Prebiotinės maistinės skaidulos (FOS) stimuliuoja virškinimą ir maistinių medžiagų įsisavinimą

Mielių beta-gliukanai veikia kaip imunomoduliatoriai

Omega riebalų rūgštys padeda palaikyti odos ir kailio būklę

Be konservantų

Sudėtis: Bulvių miltai (50%), antienos miltai (20%), džiovintos ropės lupenos, bulvių baltymai, paukštienos riebalai, linų sėklos, hidrolizuoti baltymai, mono-kalcio fosfatas, žuvies taukai, džiovinti obuoliai (1%), cikorija (1%), mielės, natrio chloridas.Maisto priedai: Vitaminai: A (E672) 13.500TV, D3 (E671) 1350TV, E 400mg, B1 8mg, B2 8mg, B6 5mg, B12 50mcg, C 100mg, biotinas 400mkg, folio rūgštis 2mg, nikotininė rūgštis 30mg, pantoteninė rūgštis 18mg, cholino chloridas 1500mg, vario sulfatas 11mg, cinko rūgštis 77mg, jodidas 2.2mg, selenas 0.22mgTechnologiniai priedai: Su antidioksantais (Natūralios sudėties tokoferoliai, propil-galatas).Analitinė sudėtis: Žali baltymai 20%, žali riebalai 11%, žalia ląsteliena 3%, žali pelenai 6.25%, kalcis 1.2%, fosforas 0.9%, natris 0.25%.

Amžius
Adult - suaugusiems
Veislės dydis
Mažoms veislėms
Gamintojas
DR. CLAUDER'S