Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Josera Kitten sausas maistas kačiukams 10kg
Josera Kitten sausas maistas kačiukams 10kg

Josera Kitten sausas maistas kačiukams 2kg 10kg

13,79 €
Nuo 13,79 € iki 43,99 €
Su PVM

Ypač augimo, nėštumo ir žindymo laikotarpiu būtina užtikrinti optimalų maistinių medžiagų tiekimą. JOSERA Kitten yra energingas, lengvai virškinamas ir ypač skanus pašaras augančioms katėms.

Ypač augimo, nėštumo ir žindymo laikotarpiu būtina užtikrinti optimalų maistinių medžiagų tiekimą. JOSERA Kitten yra energingas, lengvai virškinamas ir ypač skanus pašaras augančioms katėms.

5

(5)

Svoris

Kiekis

Aprašymas

Josera Kitten sausas maistas kačiukams 10kgLabiausiai tinka augimo arba vaikingumo ir maitinimo metu, kai labai svarbu gauti optimalų maistinių medžiagų kiekį. „JOSERA Kitten“ – tai daug energijos suteikiantis, lengvai virškinamas ir ypač skanus pašaras, skirtas augančioms katėms:

  •          puikiai tinka pirmaisiais katės gyvenimo metais ir vaikingumo bei maitinimo metu;

  •          daug energijos ir baltymų, taip pat su vertingu lašišų aliejumi, kad būtų patenkinti specifiniai poreikiai svarbiausiais gyvenimo etapais;

  •          lengvai virškinamas;

  •          yra maistinių skaidulų, kurios padeda apsaugoti nuo sąvėlų formavimosi.


Sudėtis: džiovintos paukštienos baltymai, ryžiai, paukštienos riebalai, taukai, burokėlių skaidulos, džiovinta lašiša, džiovintos bulvės, hidrolizuoti paukštienos baltymai, džiovintos paukštienos kepenėlės, lašišų aliejus 0,50 %, mineralai.Vaikingoms katėms: atkreipkite dėmesį, kad maisto poreikis vaikingumo metu priklauso nuo kačiukų skaičiaus. Tačiau neturėtumėte peršerti savo katės, kad nekiltų sunkumų gimdymo metu ir sutrikimų maitinimo metu.Maitinančioms katėms: jei reikia, duokite maisto tiek, kiek katė nori, nes katės poreikis priklauso nuo kačiukų skaičiaus ir pagaminamo pieno kiekio.Kačiuko amžius (mėn.) - dienos norma (g)

2 mėn. 50 g
3 mėn. 45 g
4 mėn. 40 g
5 mėn. 35 g
6 mėn. 30 g
7–12 mėn. 20-30 gMaitinimo norma nėščios, žindančios katės:katės svoris (kg) - dienos norma (g)

2-4 kg 40 - 90 g
4-6 kg 90 - 140 g
6-8 kg 140 - 180 g