Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Josera SensiCat sausas maistas katėms 10kg
Josera SensiCat sausas maistas katėms 10kg

Josera SensiCat sausas maistas katėms jautriu virškinimu 2kg 10kg

13,79 €
Nuo 13,79 € iki 43,99 €
Su PVM

Ar jūsų katė išranki ir turi jautrų skrandį?

Visavertis pašaras suaugusioms katėms.Idealiai tinka suaugusioms katėms ir katėms, turinčioms jautrią virškinimo sistemą. Gerai priimta formulė ir lengvai virškinami ingredientai. Skatina pH 6,0–6,5, kad sumažėtų šlapimo akmenų susidarymo rizika. Maistinės skaidulos mažina plaukų kamuoliuko susidarymą Taip pat tinka kačiukams nuo 6 mėnesių.

Ar jūsų katė išranki ir turi jautrų skrandį?Visavertis pašaras suaugusioms katėms.Idealiai tinka suaugusioms katėms ir katėms, turinčioms jautrią virškinimo sistemą. Gerai priimta formulė ir lengvai virškinami ingredientai. Skatina pH 6,0–6,5, kad sumažėtų šlapimo akmenų susidarymo rizika. Maistinės skaidulos mažina plaukų kamuoliuko susidarymą Taip pat tinka kačiukams nuo 6 mėnesių.

5

(5)

Svoris

Kiekis

Aprašymas

„JOSERA SensiCat“ atrinktos ir lengvai virškinamos neapdorotos medžiagos užtikrina, kad jūsų katė gerai toleruos pašarą, todėl ypač tinka maistui jautrioms katėms:  •          idealiai tinka suaugusioms katėms ir katėms su jautria virškinimo sistema;

  •          labai gerai toleruojama formulė ir lengvai virškinamos sudedamosios dalys;

  •          maistinės skaidulos sumažina sąvėlų formavimąsi;

  •          padeda palaikyti pH vertę 6,0–6,5, kad sumažėtų šlapimo akmenų formavimosi rizika.Sudėtis: džiovintos paukštienos baltymai, viso grūdo kukurūzai, ryžiai, taukai, paukštienos riebalai, burokėlių skaidulos, hidrolizuoti paukštienos baltymai, mineralai, džiovintos paukštienos kepenėlės.