Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Konservai šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

KONSERVAI

Konservai šunims dažnai tampa ne tik papildomu maitinimu, palepinimo priemonė, o pagrindiniu maisto šaltiniu. Maitindamasis konservais šuo gali gauti visas reikalingas medžiagas, vitaminus, mineralus organizmui. Svarbu, kad konservai būti kokybiški, kad mylimam augintiniui garantuotų imunitetą, sveiką virškinimą, ilgaamžę, tvirtą sveikatą bei gerą nuotaiką

KONSERVŲ PASIRINKIMAS

Šunų konservai gali būti įvairių skonių. Rinkoje vyrauja ypatingai didelis pasirinkimas, todėl renkantis tinkamus konservus dažnai galima suabejoti ar jie tikrai kokybiški, skanūs ir patiks mano augintiniui? Konservų pasirinkimas nebus sudėtingas apsiperkant alphzoo.lt elektroninėje parduotuvėje, čia jus rasite šlapią maistą šunims ne tik pigiau, bet ir atrinktų geriausių pasaulyje gamintojų. Mes galite Jums pasiūlyti tokių gamintojų konservus kaip: alpha spirit, animonda, brit care, brit premium, barking heads, carni love, royal canin, dr. clauder’s.

KONSERVAI SENYVIEMS IR IŠRANKIEMS

Jūsų lepiam ar išrankiam augintiniui tikrai labiau patiks valgyti konservus nei sausą maistą. Jei jūsų keturkojis draugas jau sulaukė garbingo amžiaus, jam gali būti sunku sukramtyti dėl žandikaulio problemų. Padarykite malonumą valgyti senstančiam šuniui su šlapiu šunų maistu, kurį žymiai lengviau sukramtyti. Išrankus šuo beabejo rinksis konservus, kurie pasižymi stipriu aromatu, kurio struktūra minkšta. Laimei, šlapias maistas šunims pasižymi didele skonio įvairove, o tai reiškia, kad kiekvienas, net ypač išrankus ar kenčiantis nuo alergijos ar maisto netoleravimo išsirinks tinkamą jam konservuotą ėdalą.

AR SVEIKA?

Nerimaujate, kad jūsų šuo gali atsisakyti sauso šunų maisto? Sumaišykite šiek tiek sauso maisto su šlapiu šunų maistu, kad valgant šuo pajaustų ypatingą, traškų, pagardintą patiekalą. Sveiko drėgno šunų maisto gamintojai naudoja mažiau konservantų ir daugiau natūralių ingredientų, kuriuos mėgsta jūsų šuo. Todėl dažnai tokie konservai neturi ilgo galiojimo juos atidarius. Todėl norėdami suduoti konservuotą šunų maistą per kelis kartus, naudokite daugkartinio naudojimo sandarius dangčius, kad jie ilgiau išliktų švieži.

SPECIALŪS POREIKIAI

Jei jūsų brangiam šuniukui sunku išlaikyti tinkamą hidrataciją, t.y. gerti pakankamai kiekio vandens, tam gali padėti šlapias šunų maistas. Geriausių konservuotų šunų maisto prekių ženkluose yra didelis vandens kiekis, kuris palaiko tinkamą vandens kiekį šuniuko organizme. Jei jūsų keturkojis draugas turi specifinių mitybos poreikių, šlapiame šunų ėdale yra daugiau riebalų ir baltymų nei sausame, o tai gali padėti aprūpinti jūsų šunį reikalingomis maistinėmis medžiagomis, kad jis išliktų sveikas ir stiprus. Šiomis dienomis beveik kiekvienai šunų dietai yra drėgnų šunų maisto mišinių, įskaitant: ekologišką drėgną šunų maistą, drėgną šunų maistą be grūdų, daug baltymų turintį drėgną šunų maistą, svorį kontroliuojantį drėgną šunų maistą, jautriam skrandžiui skirtą drėgną šunų maistą ir daugelį kitų. Jei jūsų šuniukas turi jautrią odą ar jautrų skrandį, apsvarstykite galimybę išbandyti riboto ingrediento dietinį drėgną šunų maistą, kad pašalintumėte alergijos sukėlėjus (pvz. Dr. Clauder‘s konservai). Alphazoo.lt ieškokite tobulos savo augintiniui tinkančios konservų formulės. Nežinote nuo ko pradėti? Palepinkite savo geriausią draugą geriausių įvertintų konservuotų šunų maisto prekių ženklais, kuriuos galite rasti internetu geriausia kaina pas alphazoo.lt.

KITOS PREKĖS

Tai ir dar daugiau rasite alphazoo.lt internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje, kur šiandien rasite geriausių šunų prekių reikmenų!

Kokie šunų konservai yra geriausi?

Konservai šunims sudėtyje turi būti natūralios mėsos mažiausiai 30%. Tai užtikrina konservų kokybę, maistingumą ir tai, kad šuo gaus visas reikiamas maistines medžiagas, vitaminus, mineralus reikalingus sveikam augimui, vystymuisi, apsaugai nuo ligų.

Kokios yra konservų šunims kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Konservų šunims kaina Alpha zoo parduotuvėje ypač patraukli. Galite rinktis iš mažesnio (100gr) arba didesnio (800gr) kiekio pakuočių. Taip pat siūlome įsigyti konservų rinkinius. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.