Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • MaxMolly antkaklis su GOTCHA! Smart ID kodu įv. dydžiai
MaxMolly antkaklis su GOTCHA! Smart ID kodu įv. dydžiai

MaxMolly antkaklis su GOTCHA! Smart ID kodu įv. dydžiai

15,90 €
Nuo 13,90 € iki 19,90 €
Su PVM

Visos apykaklės pagamintos iš tvirto poliesterio; Unikalaus dizaino šonuose margintas minkštas, greitai džiūstantis, elastingas neoprenas nugarėlėje. Antkakliai yra itin lengvi ir ypač patogūs nešioti jūsų šuniui. Jie taip pat turi apsauginį žiedą, kuris neleidžia šuniui ištrūkti uždedant ir nuimant apykaklę. Dydis  reguliuojamas.

Su GOTCHA! „Smart ID“unikaliu QR kodu, kurį nuskenavus gaunama visa informacija apie augintinį. 

Visos apykaklės pagamintos iš tvirto poliesterio; Unikalaus dizaino šonuose margintas minkštas, greitai džiūstantis, elastingas neoprenas nugarėlėje. Antkakliai yra itin lengvi ir ypač patogūs nešioti jūsų šuniui. Jie taip pat turi apsauginį žiedą, kuris neleidžia šuniui ištrūkti uždedant ir nuimant apykaklę. Dydis  reguliuojamas. Su GOTCHA! „Smart ID“unikaliu QR kodu, kurį nuskenavus gaunama visa informacija apie augintinį. 

5

(5)

Dydis

Kiekis

Aprašymas

Kiekvienas antkaklis turi savo GOTCHA! žymą su individualiu QR kodu. Išskirtinėje ir nemokamoje GOTCHA! „Lost & Found App“ galite sukurti savo šuniuko profilį ir būti tikri, kad žymę nuskaitęs žmogus gaus visą informaciją, reikalingą norint greitai jus surasti. Be to, programėlėje galite pamatyti Jūsų šuns QR kodą nuskenavusių žmonių GEO lokaciją.

Minkštas, greitai džiūstantis, elastingas neoprenas nugarėlėje. Antkakliai yra itin lengvi ir ypač patogūs nešioti jūsų šuniui. Jie taip pat turi apsauginį žiedą, kuris neleidžia šuniui ištrūkti uždedant ir nuimant apykaklę. Dydis  reguliuojamas.

XS - 1cm plotis, ilgis: 22-35cm

S - 1.5 cm  plotis, ilgis: 28-45cm

M - 2cm plotis, ilgis: 34-55cm

L - 2.5cm plotis, ilgis: 39-62cm