Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

AUSŲ priežiūros priemonės šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-18 of 18 produktų

AUSŲ PRIEŽIŪRA

Tam, kad augintinis būtų sveikas ir galėtų pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu, labai svarbu išvystyti tinkamus higienos įpročius. Ausų valymas šunims - vienas iš jų. Labai retai atliekama procedūra kai kuriems šunims gali reikšti vieną - susikaupusi drėgmė ir nešvarumai sukelia diskomfortą ir net gali būti infekcijų išsivystymo priežastis. Kokybiškos šunų ausų valymo priemonės turėtų atsirasti savo vietą kiekvieno šunų mylėtojo namuose.

Šunų ausų valymas: ką reikia žinoti?

Prieš pirmą ausų valymą rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu. Šis ne tik atkreips dėmesį į tinkamų priemonių parinkimą, bet ir padės suprasti, koks procedūros reguliarumas Jūsų gyvūnui yra aktualus. Pastebima, jog tie šunys, kurių ausys yra ilgos ir stabiliai dengia vidinę ertmę, yra labiau linkę nukentėti nuo ausų infekcijos. Dėl šios priežasties neretai šių šunų ausų valymas būna dažnesnis nei kitų.

Geriau nepersistenkite. Dažnu atveju nutinka taip,  jog šeimininkai, supratę, koks nemalonumas yra turėti ausų infekciją, deda visas pastangas, kad taip nenutiktų jų gyvūnui. Tai sveikintina. Visgi, net ir geros šunų ausų valymo priemonės naudojamos per dažnai gali sudirginti, kartais net iššaukti kitas bėdas.

Būkite švelnūs ir atidūs. Rinkitės tokias priemones, kurios turi priešgrybelinį ir antibakterinį poveikį, yra gana natūralios kilmės ir sudėtyje neturi jokių alkoholio pėdsakų. Puikus pasirinkimas, kurį galite rasti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje - “Biocos” ausyčių balzamas.

Filtruoti pagal