Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Tofu kraikas katėms

Aktyvūs filtrai

  • -1,00 €

VELVET PAW TOFU KRAIKAS KATĖMS, 2 MM GRANULĖS su bambuko anglimi 2.6kg/6l

TOFU – tai vienas naujausių natūralių kraikų rūšių, skirtų katėms. Jis pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

Tofu kraikas

Augintiniams skirtų prekių pasiūla gali būti gluminanti. Dažnam naminių gyvūnų mylėtojui kyla klausimas - ar tikrai reikia tiek daug pasirinkimų? Iš tiesų, žinodami, koks pasirinkimas naudingas ne tik mūsų augintiniams, bet ir mums, galime lengvai išvengti pasimetimo parduotuvių asortimentuose. Kraikas katėms Tofu - vienas iš aktualiausių pavyzdžių. Tai yra augalinės kilmės produktas, kurio staigiai augantį populiarumą gali paaiškinti dvi svarbiausios savybės - natūralumas ir praktiškumas.

Kokie yra pagrindiniai Tofu kraiko katėms privalumai?

Esminė kačių kraiko funkcija - sugerti gyvūno šlapimą bei paslėpti išmatas, taip leidžiant gyvūnui gamtinius reikalus atlikti namų sąlygomis. Skirtingos rūšys tinka skirtingiems įnoriams patenkinti. Kačių kraikas Tofu pasižymi šiais pliusais:

  1. Padeda palaikyti švarą namuose. Dažnas kačių augintojas nelieka nustebęs, kai randa kraiko dalelių įvairiuose namų kampeliuose. Tofu kraikas pasižymi tolygiomis granulėmis, kurios mažiau kimba prie gyvūno letenėlių. Taip šeimininkui lengviau išvengti nemalonių siurprizų. Be to, šis pasirinkimas daug mažiau dulka, tad bendrą namų tvarką palaikyti yra paprasčiau.
  2. Užtikrina kvapų kontrolę. Kraikas Tofu palyginti su kitomis rūšimis katės šlapimą sugeria daug greičiau. Taip neutralizuojami nemalonūs kvapai, neleidžiant drėgmei pasiekti kačių tualeto dugno. Norintiems papildomos apsaugos, dažnas gamintojas siūlo pasirinkimus su papildomais natūraliais kvapais. Galima sukurti tiek vaisinę, tiek floristinę gaivą savo erdvėje.
  3. Garantuoja komfortą gyvūnui. Kaip ir dauguma augintinių, katės mėgsta patogumus ir vengia pokyčių. Keičiant kraiko pasirinkimą, dažnas šeimininkas susiduria su problema - gyvūnas vengia tuštintis tualete. “Velvet Paw”, Belacor Tofu kraikas - dėmesio vertas pasirinkimas, neretai išsprendžiantis problemą. Natūralios medžiagos yra ypač švelnios kačių pėdutėms, kas aktualu dažnam, gyvūno komfortu susirūpinusiam žmogui.
  4. Padeda šeimininkui sutaupyti laiko. Nors kačių tualeto turinį reikia keisti reguliariai, Tofu kraikas gali tarnauti ilgiau, nei kai kurios kitos rūšys. Taip yra dėl greito drėgmės sugeriamumo. Naudojant įprastinį kraiką, dažnas žmogus prie kačių tualeto praleidžia daugiau minučių dienoje, nei norėtų. Panaudotas Tofu kraikas sušoka į gabalėlius, kuriuos lengva greitai pašalinti.
  5. Nekenkia aplinkai. Šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbūs ir ekologiniai aspektai. Kraikas Tofu yra biologiškai skaidus bei tirpsta vandenyje, kas atveria daug galimybių paprastesniam sąnaudų išmetimui. Panaudotą kraiką galima tiek kompostuoti, tiek nuleisti tualete, nesukant galvos, ar pasirinkimas neprisideda prie didesnės taršos.

Kačių kraikas Tofu internetu

Patikiname - atsiliepimai apie Tofu kraiką katėms yra teigiami ir pavyzdiniai. “Alpha Zoo” elektroninėje parduotuvėje galite išsirinkti savo gyvūnui labiausiai tinkantį produktą. Kraikas katėms Tofu čia pasižymi prieinama kaina, o savo vienetą internetu užsisakyti neužtruksite nė kelių minučių. Šiam, natūralumą ir praktiškumą simbolizuojančiam pasirinkimui, neretai siūloma ir akcija. Juk užtikrinti komfortą sau ir savo augintiniui pigiau - kiekvieno šeimininko svajonė.