Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

NARVAI šunims

Aktyvūs filtrai

  • -11,00 €

Metalinis narvas XXL 121x76x82cm (dvi durelės)

Daugiafunkcis metalinis narvas su dviem įėjimais. Premium versija, konstrukcija su storesniais strypais. * Konstrukcijoje...
  • -6,00 €

Metalinis narvas L 91x60x66cm

Laikinai neturime
Reguliari kaina 56,99 € -6,00 € Kaina 50,99 €

Metalinis narvas L 91x60x66cm

Daugiafunkcis metalinis narvas su dviem įėjimais.  * Konstrukcijoje panaudotas 4.3/3.4/2.9mm vielos storis. Narvas...
  • -10,00 €

Metalinis narvas XL 106x71x77cm

Laikinai neturime
Reguliari kaina 74,99 € -10,00 € Kaina 64,99 €

Metalinis narvas XL 106x71x77cm

Daugiafunkcis metalinis narvas su dviem įėjimais.  Narvas pagamintas skiriant didelį dėmesį detalėms, kokybiškai atliktas...

Rodoma 1-18 of 18 produktų

NARVAI ŠUNIMS

Metalinis narvas šunims yra viena būtiniausių prekių prieš įsigijant augintinį, užtikrinant jo saugumą. Dažnai jauni šunys yra labai energingi, palikus vienus namie, jie pradeda griaužti viską, ką sutinka savo kelyje: batus, palanges, šlepetes, laidus. Tai nėra saugu, todėl narvas geriausia išeitis pripratinant augintinį prie savo vietos, kur jis bus saugus. Tinkamai pripratinus šunį prie narvo, jam tai tampa jo vieta, kur jis gali pailsėti, pamiegoti ar net valgyti, graužti skanėstus. Mes siūlome aukštos kokybės metalinius narvus, įvairių dydžių, kurie tiks tiek mažai veislei, tiek didelės veislės šunų atstovams. Svarbiausia, kad narvas nekeltų šuniui baimės, streso. Pratinkite prie narvo nuo pat mažų dienų, leiskite kelias dienas tyrinėti narvą, laisvai į jį užeiti ir išeiti. Tuomet palikite ten vandens, maisto dubenėlį, kad šuniui narvas asocijuotųsi su maloniais dalykais. Lepinkite ir girkite šunį, kuomet jis ilgiau užsibūna narve. Laikui bėgant, uždarykite dureles ir taip karts nuo karto didinkite šuns būvimo laiką narve. Prisiminkite, kad jeigu šuniui narvas kelia baimę, stresą, jis sugebės sulankstyti, pažeisti ar susižeisti pats bandant ištrūkti net iš stipriausio narvo. Todėl svarbiausia - tinkama dresūra. Niekada nepalikite šuns vieno narve, jeigu jis nėra prie jo pripratęs.

Taip pat kelionės su sulankstomu narvu ar specialu transportavimo boksu nebus iššūkis. Turint kokybišką transportavimo narvą kelionės bus ypač patogios, saugios ir malonios tiek Jums, tiek Jūsų augintiniui.

Kiekvienas šuo turi turėti savo vietą, kur galėtų nusnausti, pagraužti kaulą ar ilsėtis. Mažam neklaužadai auklėjimo tikslais dažnai naudojami narvai. Tačiau jie yra naudingi transportuojant gyvūną, paliekant namie vieną, kad jis nesusižeistų sugrauždamas tai ko negalima ir t.t.

Kokį boksą, narvą šuniui pasirinkti?

Renkantis narvą šuniui, atkreipkite dėmesį į narvo dydį, tačiau tikrai ne visada didžiausias narvas yra geriausias pasirinkimas. Šuo supranta narvą kaip saugią vietą, kurioje jis leidžia savo laisvalaikį, miega, valgo, ilsisi, kramto skanėstą, jaučiasi saugus. Narvas nėra skirtas aktyviai leisti laiką, todėl papildomi keli ar keliasdešimt centimetrų tikrai nesuteiks augintiniui laisvės jausmo. Svarbiausia, kad augintinis narve laisvai stovėtų ir galėtų pasisukti.

Kokios yra šunų narvų, boksų kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Narvų, bokso kainos Alpha zoo parduotuvėje yra nedidelės. Mes siūlome Jums kokybišką prekę už mažesnę kainą. “Alpha zoo” gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.