Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

NARVAI šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-12 of 12 produktų

NARVAI ŠUNIMS

Metalinis narvas šunims yra viena būtiniausių prekių prieš įsigyjant augintinį, norint, kad jo saugumas būtų užtikrintas. Dažnai jauni šunys yra labai energingi: palikus vienus namie, jie pradeda graužti viską, ką sutinka savo kelyje: batus, palanges, šlepetes, laidus. Tai nėra saugu, todėl narvas geriausia išeitis pripratinant augintinį prie naujos savos vietos, kur jis bus saugus. Tinkamai pripratinus šunį prie narvo, jam tai tampa jo vieta, kur jis gali pailsėti, pamiegoti ar net valgyti, graužti skanėstus. 

Mes siūlome aukštos kokybės metalinius narvus, įvairių dydžių, kurie tiks tiek mažai veislei, tiek didelės veislės šunų atstovams. Svarbiausia, kad narvas nekeltų šuniui baimės bei streso. Mūsų metaliniai narvai šunims atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus, todėl jūs nesibaimindami galėsite jį palikti kuriam laikui narve, jei to prireiks dėl jo paties saugumo naujoje aplinkoje.

Šunų narvai namuose – kaip pripratinti teisingai?

Pratinkite savo keturkojį draugą prie narvo nuo pat mažų dienų, leiskite kelias dienas tyrinėti narvą, laisvai į jį užeiti ir išeiti kada tik jis panorės. Tuomet palikite ten vandens, maisto dubenėlį, kad šuniui narvas asocijuotųsi su maloniais dalykais. Lepinkite ir girkite šunį, kuomet jis ilgiau užsibūna narve. Laikui bėgant, uždarykite dureles ir taip karts nuo karto didinkite šuns buvimo laiką jame. 

Tik atminkite, kad jeigu šuns narvas kelia baimę ar stresą, jis sugebės sulankstyti, pažeisti ar susižeisti pats bandant ištrūkti net iš stipriausio narvo. Todėl svarbiausia – tinkama dresūra. Niekada nepalikite šuns vieno narve, jeigu jis nėra prie jo pripratęs. Narvas šuniui namuose gali būti tikras išsigelbėjimas šeimininkams, tačiau tinkamai nepriratinus savo augintinio, gali sukelti ir problemų.

Vertingas patarimas narve palikti ką nors šuniui pažįstamo. Tai gali būti pledas, antklodė, žaislas ar koks nors jūsų drabužis, turintis jūsų kvapo. Tai padeda sumažinti šuniukui stresą ir baimę. Šis patarimas gali palengvinti jūsų pripratinimo procesą ir paversti jį sklandžiu tiek jums, tiek jūsų mylimam draugui keturkojui.

Jei pratinimo procesą atliksite sistemingai ir neskubėdami, net šunų transportavimo narvai ar šuns narvas automobiliui jam nekels jokių neigiamų emocijų. Taip pat ir kelionės su sulankstomu narvu ar specialu transportavimo boksu nebus iššūkis. Turint kokybišką transportavimo narvą kelionės bus ypač patogios, saugios ir malonios tiek Jums, tiek Jūsų augintiniui.

Taigi, kiekvienas šuo turi turėti savo vietą, kur galėtų nusnausti, pagraužti kaulą ar ilsėtis. Mažam neklaužadai auklėjimo tikslais dažnai naudojami narvai šunims. Tačiau jie taip pat yra naudingi transportuojant gyvūną, paliekant namie vieną, kad jis nesusižeistų sugrauždamas tai, ko negalima.

Kokį boksą, narvą šuniui pasirinkti?

Renkantis narvą šuniui, atkreipkite dėmesį į narvo dydį, tačiau tikrai ne visada didžiausias narvas yra geriausias pasirinkimas. Šuo supranta narvą kaip saugią vietą, kurioje jis leidžia savo laisvalaikį: miega, valgo, ilsisi, kramto skanėstą, jaučiasi saugus. Narvas šunims nėra skirtas aktyviai leisti laiką, todėl papildomi keli ar keliasdešimt centimetrų tikrai nesuteiks augintiniui laisvės jausmo. 

Svarbiausia, kad augintinis narve laisvai stovėtų ir galėtų apsisukti 360 laipsnių kampu. Norint išsirinkti tobulą variantą, šunų narvai turi būti kokybiški. Kokybę gali garantuoti žinomas ir ilgametę gamybos patirtį sukaupęs prekės ženklas, taip pat gamybos procesuose naudojamos medžiagos, kurios užtikrina narvo šunims tvirtumą, ilgaamžiškumą ir patogumą.

Kodėl verta pasirinkti Alphazoo el. parduotuvę?

Dirbame tam, kad jūsų apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų pats sklandžiausias ir maloniausias. Kruopščiai atrenkame kiekvieną prekę į savo asortimentą, iš pradžių ją patikrinę ir įvertinę jo kokybę. Mums rūpi jūsų nuomonė ir atsiliepimai, todėl darome viską, kad mūsų internetinė parduotuvė būtų patogi kiekvienam iš jūsų.

Rinkitės prekes šunims ir kitiems savo augintiniams iš plataus mūsų asortimento. Pasinaudokite mūsų patarimais renkantis boksus ir narvus šunims, kad pavyktų išsirinkti patį geriausią variantą. 

Prekių užsakymas mūsų parduotuvėje yra lengvas ir greitas, o prekių atsiuntimas sklandus ir ilgai neužtrunkantis.

Kokios yra šunų narvų, boksų kainos Alphazoo parduotuvėje?

Narvų, bokso kainos Alphazoo parduotuvėje yra nedidelės. Mes siūlome Jums kokybišką prekę už mažesnę kainą. Alphazoo gyvūnų prekių el. parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada. 

Parduodame tik kokybiškus ir gerai žinomų prekės ženklų gaminius tam, kad jums netektų nusivilti. Narvų ir transportavimo boksų kaina priklauso nuo prekės ženklo ir/ar gamintojo, jo dydžio, gamybinių medžiagų, užrakto mechanizmų bei papildomų funkcijų. Įsigykite jau šiandien ir džiaukitės nauju daiktu savo namuose ar automobilyje.