Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

BIO-GROOM šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

Bio-groom šunims

1971 m. puikus, ryžtingas chemikas, vardu Clausas Pohlas, turėjo misiją. Jis turėjo laikiną laboratoriją savo namo rūsyje Longview mieste, Teksase. Draugas ir kirpėjas paklausė, ar galėtų sukurti šampūną nuo blusų ir erkių, geresnį nei parduodami. Klausas rimtai atsižvelgė į prašymą, o visa kita yra istorija!

Ilgaamžiškumas

„Dream Big“ yra pažįstama frazė. 1971 m. Clausas Pohlas tai padarė. Jis norėjo sukurti šampūną, pranašesnį už viską, kas yra rinkoje. Jis norėjo, kad jo šampūnas būtų švelnus ir kruopščiai, švariai valytų, taip pat saugus mūsų augintiniams ir planetai. Dirbdamas savo šeimos namo rūsyje, Claus sukūrė pirmąjį natūraliai švelnų šampūną rinkoje ir pavadino jį Bio-Groom. Praėjus keturiems dešimtmečiams, „Bio-Groom“ tapo pirmaujančiu prekės ženklu naminių gyvūnėlių pramonėje ir rinkoje yra ne tik vienas, bet daugiau nei 70 produktų.

Išradingumas

„Bio-Groom“ įsiklauso į profesionalių kirpėjų, aukščiausios kokybės augintojų ir specialių naminių gyvūnų prekių pardavėjų poreikius. Visi mūsų produktai yra sukurti konkretiems tikslams ir mes teikiame tik pačius geriausius ir tai darysime dešimtmečius. Mūsų vietoje esanti laboratorija suteikia mums unikalią galimybę kurti naujus produktus, išlaikant bekompromisį produktų nuoseklumą nuolat besivystančioje naminių gyvūnėlių priežiūros rinkoje.

Augimas

„Bio-Groom“ iš rūsio su vienu šampūnu tapo moderniausia gamybos įranga aprūpinta labarotorija. Klauso sūnus Frankas dirbo kartu su juo visą kelią. Kaip ir jo tėvas, Frankas turėjo viziją – neribotos augimo galimybes visame pasaulyje. Šiandien „Bio-Groom“ yra pripažinta visame pasaulyje dėl pasitikėjimo ir išskirtinės kokybės, kurią galima įsigyti 65 šalyse, 5 skirtingomis kalbomis. Sekdamas tėvo pėdomis, šalia jo dirba Franko sūnus Justinas, o Bio-Groom ir toliau yra šeimos verslas.

Pagaminta JAV

Visa kokybiškų Bio-Groom gaminių linija išdidžiai gaminama JAV! Nuo tada, kai pradėjome veiklą 1971 m., išlikome ištikimi standartams, kuriais tada buvo pristatyta produktų linija, ir šiandien prisiimame tokius pačius įsipareigojimus. Manome, kad tai yra neatsiejama mūsų paveldo dalis ir privilegija teigti, kad visi Bio-Groom produktai yra „pagaminti JAV“! Kai perkate bet kurį iš mūsų gaminių visame pasaulyje, galite būti tikri, kad jis gimė čia, Amerikoje. Bio-Groom – didžiuojamės savo vardu ir pasitikime savo teiginiais!

Filtruoti pagal