Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

VITAMINAI IR PAPILDAI katėms

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

VITAMINAI IR PAPILDAI

Saugokite savo katės sveikatą ir aprūpinkite jas kačių vitaminais bei papildais. Kačių racionas reikalauja gerai subalansuotos mitybos ir pakankamo vitaminų ir mineralų kieko, kad būtų išvengta sveikatos sutrikimų. Nors didžioji dalis katėms reikalingų medžiagų ir vitaminų gali būti gaunama iš kačių maisto kurį jie valgo, nesvarbu ar tai sausas maistas ar konservai. Tačiau kačių papildai ir vitaminai gali padėti užpildyti visas mitybos spragas, kurių katė negauna kasdien vartodama maistą. Ypač, jeigu ji yra išranki ir dažnai atsisako kokybiškesnio maisto, kuriame mažai kvapiklių ir skonio stipriklių.

Patikimi gamintojai

Alphazoo.lt naminių gyvūnėlių šeimininkai gali rasti tokių prekių ženklų kaip luposan, canvit, canina, brit care, monge papildų katėms. Vitaminai katėms gali padėti išspręsti jūsų katės sveikatos problemas ir padėti joms sulėtinti sukelti rimtesnes ligas, veikti prevenciškai. Vitaminai katėms padėda rūpinantis kačių oda ir kailiu, kačių virškinimo, kačių nerimo ir smegenų sveikata, dantų priežiūra katėms, kačių alergija, kačių imuninės sistemos sveikata, kačių klubų ir sąnarių priežiūra, kačių akių, ausų, nosies priežiūra, apetitui gerinti, esant stipriam stresui (pvz. persikraustant, įsigijus kitą augintinį, atsiradus naujam šeimos nariui) ir kt.

Vitaminų trūkumas

Papildai skirti pašalinti kačių vitaminų trūkumus. Pavyzdžiui, nėščioms ir maitinančioms katėms gali atsirasti vitaminų, gaunamų iš mitybos trūkumų, kuriuos reikia papildyti, pavyzdžiui multivitaminais skirtais katėms ar lašišų aliejumi. Kokie yra geriausi vitaminai katėms? Tai priklauso nuo katės sveikatos ir individualių mitybos poreikių. Omega-3 ir 6 riebalų rūgštys gali padėti išlaikyti pasakišką katės kailį - storą ir blizgantį. Duodami savo kačiukui riebalų rūgštis omega-3, galite padėdi sumažinti šėrimąsi ir plaukų slinkimą ant grindų, baldų ir drabužių. Taip pat žinoma, kad omega-3 padeda stiprinti kačių imuninę sistemą, kepenis, akis, smegenis ir sąnarius. Norite pagerinti katės širdies sveikatą ir padėti joms kovoti su padidėjusiu cholesterolio kiekiu? Omega-3 riebalų rūgštys taip pat gali padėti. Jei norite skanaus būdo padėti savo kačiukui gauti reikiamą omega-3 dozę, išbandykite omega rūgštis arba lašišų aliejų. Taip pat skirtingi katėms skirti minkšti kramtukai, funkciniai skanėstai leist papildus vartoti skaniai ir noriai. Kitas būdas, kaip naminių gyvūnėlių šeimininkai gali aktyviai reaguoti į katės sveikatą, yra katės sąnarių papildų raciono papildymas joms senstant. Didžioji kačių sąnarių daromos žalos dalis būna tada, kai katė yra jauna ir aktyvi. Sąnarių stiprinimas nors ir yra aktualesnis senoms katėms, tačiau nereikia apie papildus sąnariams pamiršti kol katė jauna ir auganti arba ypač aktyvi, kas yra būdinga tam tikroms veislėms, pvz.: bengalams.

Įsigykite pigiau

Kačių vitaminai ir papildai yra įvairių formų, įskaitant minkštus kramtukus, tabletes, vandens priedus ir geriamuosius gelius, kad šeimininkams būtų lengva juos suduoti, o katėms tinkamai vartoti. Alphazoo.lt įsigykite vitaminų ir papildų katėms internetu pigiau.