Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Šunų ausų, kailio, dantų, akių priežiūra - neatsiejamas dalykas augintinio ir jo šeimininko kasdienybėje. Juk naminio gyvūno higiena palaikyti svarbu ne tik dėl jo paties laimės, bet ir dėl kartu gyvenančių erdvės švaros užtikrinimo. Visos reikiamos šunų priežiūros priemonės pasiekiamos internetu, pasižymi gera kaina. 

Šampūnai, kondicionieriai - ką reikia žinoti naudojant ir renkantis?

Šunį maudyti užtenka vieną kartą per pusę metų. Žinoma, kad dažnai to padaryti nepakanka, kadangi šuo išsipurvina voliodamasis žolėje, bėgiodamas per balas, smėlį ir t.t. Tuomet priežiūros priemonės šunims tampa būtinybe kiekvienuose namuose.

Tam, kad kailis blizgėtų ir šampūno naudojimas nesukeltų diskomforto jautriai augintinio odai rinkitės natūralesnės sudėties šampūnus. “Botaniqa” šampūnai daugelio gyvūnų kirpyklų favoritai dėl šių savybių: produktas lengvai išplaunamas, taupiai naudojasi, skaniai kvepia, pasižymi natūralia sudėtimi ir palankia kaina. 

Savo kokybe neatsilieka ir “Tropiclean” šampūnai, “KAY”, “Gill's” prekinių ženklų šunų kailio priežiūros priemonės. Kad kailio šukavimas būtų paprastesnis, jis blizgėtų ir būtų minkštas nepamirškite naudoti kondicionierių.