Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

KAULAI, SUSUKTA ODA skanėstai šunims

Aktyvūs filtrai

Elnio ragai natūralus kramtalas šunims

Natūralus skanėstas ir kramtalas šunims - elnio ragas. Tvirtas ragas garantuos ilgalaikį kramtymo malonumą. Kramtymas padės...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

KAULAI, SUSUKTA ODA

Puikiai žinomas faktas, jog vienas iš šunų pamatinių poreikių yra kramtymas. Tai padeda gyvūnui numalšinti stresą, net sutelkti dėmesį ir užimti laiką, kai šeimininkas negali skirti daug laiko žaidimams. Kaulai šunims sukelia nemažai diskusijų gyvūnų mylėtojų bendruomenėje, kadangi kai kurios jų rūšys ir pateikimas gali būti žalingi. 

Kada kaulai šunims gali būti pavojingi?

  1. Kai yra termiškai apdorojami. Nėra didelio skirtumo - ar vištienos, ar jautienos kaulai šunims, maisto paruošimui naudojama kaitra gali būti žalinga. Iš tiesų, privalu būti atidiems. Termiškai apdoroti kaulai yra labiau linkę sutrūkinėti, taip pažeidžiant burnos ertmę, kai šuo žaismingai šį kramto. Dėl šios priežasties pravartu rinktis patikimų prekinių ženklų kaulus ar kramtalus ir privengti eksperimentų namuose. 

  2. Kai yra netinkamai parenkami, neatsižvelgiant į dydį. Net ir specialūs sausgysliniai kaulai šunims, kurie padeda stiprinti kramtymo raumenis bei nuvalyti dantų apnašas, gali nuvesti prie nelaimės. Per smulkus kaulas stambiam šuniui kelia grėsmę - gyvūnas gali bandyti nuryti jį visą. Tam, kad augintinis neužspringtų, būtina atsižvelgti į jo kramtymo galimybes bei galimus pavojus.
  3. Kai gyvūnas yra ilgą laiką paliktas su kaulu neprižiūrimas. Šunims kramtymas yra labai svarbus procesas, todėl svarbu atminti - norint apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų reikia atidžios priežiūros iš šeimininko. Net jei dabartiniai gamintojai ir tiekia kokybiškus kaulus, šie perkąsti per pusę jau gali tapti potencialiu pavojumi.