Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kraikas katėms

Aktyvūs filtrai

  • -1,50 €

Honey cat - silikoninis kraikas katėms, 3.8l

Puikiai sugeria ir neutralizuoja kvapus. Milijonai mikroskopinių porų kiekvienoje granulėje greitai sugeria skysčius kaip...
  • -4,00 €

Honey cat - silikoninis kraikas katėms,18l

Puikiai sugeria ir neutralizuoja kvapus. Milijonai mikroskopinių porų kiekvienoje granulėje greitai sugeria skysčius kaip...
  • Išpardavimas!
  • -1,00 €

Wonder White baltas bentonitinis kraikas katėms, levandų kvapo 10kg

Kokybiškas, baltas bentonitinis kraikas katėms. Geras ir greitas sugeriamumas. Sušokantis. Levandų kvapo.

TIGER PET bentonitinis kraikas 5l, 10l (bekvapis)

Tiger Pet kraikas 100% natūralaus bentonito produktas. NAUJIENA - rutuliukų formos kraikas. Pasižymi puikiomis absorbavimo...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

KRAIKAS

Geriausias kačių kraikas suteikia nepamainomą funkciją kačių augintojų namuose. Bet kuris kačių šeimininkas žino gero ir tinkamo kačių kraiko higienos vertę. Alphazoo.lt leidžia greičiau ir paprasčiau įsigyti kačių kraiką ir įvairių aksesuarų higienai, naudojant geriausiai įvertintų produktų paiešką ir išsamius produktų aprašymus. Svetainėje rasite keletą kačių kraiko priedų, kurie padeda kačių šeimininkams išlaikyti namus švarius ir gaivius. Prieš pirkdami kraiką, sužinokite viską, ką turite žinoti, kad priežiūra būtų lengva.

Kraiko pasirinkimas

Kraiko pasirinkimas nebus sudėtingas, kadangi yra skiriamos kelios kraiko rūšys. Ekologiškas kraikas tampa vis populiaresnis aštrėjant ekologijos problemai. Toks kraikas gali būti nuleidžiamas į tualetą, nes ji turi savybę tirpti vandenyje. Ekologiškas ir natūralus kraikas puikiai atlieka savo funkciją – sulaiko kvapus, yra ekonomiškas. Tirpus vandenyje kraikas yra gaminamas iš medžio drožlių, žirnių ląstelienos, kukūrūzos. Internetu rasite ekologiško kraiko gamintojus: cat‘s best, tofu, benek. Kita kačių kraiko rūšis – silikoninis. Populiarūs silikoninio kraiko gamintojai: long feng, active cat, silica gel. Jis išsiskiria tuo, kad jis nesušoka, tačiau puikiai sugeria šlapimą. Įsigykite silikoninį kraiką su akcija, o ypač ekonomiška pirkti iš karto visą dėžę, kuri kainuoja pigiau. Kitos kraiko rūšys – bentonitinis. Jis yra sunkus ir sušokantis. Susikaupęs ir sušokęs kačių kraikas sukurtas taip, kad būtų lengviau pašalinti šlapimą ir išmatas iš jūsų kačiukų kraiko dėžutės, neištuštinant visos dėžutės. Tai taip pat tai yra ekonomiškai naudinga, nes nereikia kačių kraiko keisti kiekvieną kartą. Nors sušokantis kačių kraikas yra lengvesnis pasirinkimas, kai kurie išrankūs kačiukai mieliau renkasi silikoninį kraiką. Išbandykite įvairius kraiko tipus, kad rastumėte geriausią kačiukų kraiką savo katei.

Kvapnus kraikas

Kiekviena kraiko rūšis gali būti papildomai pakvepinta kvapu. „Tofu“ kraikas turi žaliosios arbatos arba bambuko ekstraktą. „Tiger pet“ bentonitinis kraikas turi levandos, citrinos ir obuolių kvapo kraiko pasirinkimus. Šis kvapas neerzina katės, todėl ji tikrai neatsisakys eiti į pakvepintą kraiką, o tokia savybė leis ilgiau paslėpti nepageidaujamą kvapą. Kraiko rūšys skiriasi ir savo granulėmis, smulkesnis kraikas yra labiau sušokantis, todėl lengvas valymui.

Kilimėliai

Kraiko granulių surinkimo kilimėliai apsaugo nuo kačių išnešamų šiukšlių iš kraiko dėžės. Kraikas, prilipęs ant letenėlių ilgainiui pasiskirsto ir yra išnešiojamas ant jūsų kilimų ir grindų. Alphazoo.lt siūlo geriausius tokių prekių ženklų kaip „Pawise“ kačių kraiko surinkimo kilimėlius.

Nemalonaus kvapo blokavimas

Kad kvapas namuose visada būtų gaivus, rinkitės granules, kurios naudojamos kartu su kraiku maišant, tam kad blokuotų nemalonų kvapą. Taip pat galite rasti dezinfekuojantį ir kvapus neutralizuojantį purškiklį gaiviam namų orui.

Kraiko dėžutė

Renkantis kraiką, svarbu atsižvelgti ir į kraiko dėžutę. Dažnas pasirinkimas – uždara dėžutė, kartu su oro filtru. Šios dėžutės naudojimas yra patogus turint kelis augintinius namuose. Beje, uždari tualetai padeda ilgiau išlaikyti švaros jausmą ir sulaikyti kvapus. Geriausias kraikas jūsų namams priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. O kol renkatės, būtinai panaršykite svetainėje ir raskite geriausio kačių maisto, kačių skanėstų ir žaislų, kuriuos katė tikrai pamils!

Kaip išsirinkti kačių kraiką?

Nėra vienos taisyklės kaip išsirinkti kačių kraiką. Tačiau rekomenduojame rinktis natūralų, pvz.: kukurūzų, kadangi kukurūzų kačių kraikas yra pagamintas iš natūralaus augalinio ingrediento, jis yra visiškai saugus jūsų katėms. Be to, kačių kraikas iš kukurūzų nesukelia daug dulkių, todėl jis yra dar saugesnis katėms, kurios yra alergiškos silicio dioksidui (silikoniniam kraikui) ar bet kokioms kitoms dulkėms.

Kokios yra kraiko kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Kraiko katėms kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Galite rinktis iš skiritingų rūšių kraiko mažomis pakuotėmis išbandymui arba didelėmis ir taip sutaupyti. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.