Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šlapias kačių maistas

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

Šlapias kačių maistas

Šlapias kačių maistas, šlapias maistas katėms, kačių šlapias maistas, internetu, kaina, akcija, pigiau

Šlapias kačių maistas, kitaip – konservai ypač naudingi katėms. Šlapiame maiste yra daug baltymų, kurie palaiko stiprius raumenis ir viso organizmo sveiką vystymąsį. Vienas iš pagrindinių privalumų šeriant katę šlapiu maistu yra didelis drėgmės kiekis, ypač lyginant su sausu maistu. Padidėjęs drėgmės kiekis gali padėti palengvinti vidurių užkietėjimo simptomus, o daugelis kačių kenčia nuo lengvos dehidratacijos, nes jos paprastai negeria per daug vandens, todėl šlapias maistas gali padėti pagerinti jų sveikatą. Dehidratacijos simptomai katėms yra energijos praradimas, alsavimas, įdubusios akys ir sausos dantenos. Be šlapio maisto, šalia namų pridėjus fontaną ar du, galite įtikinti katę gerti daugiau vandens. Drėgnas ėdalas siūlo sodresnį skonį, o mūsų katės beveik visada rinksis šlapią, o ne sausą maistą. Pirmenybė šlapiam maistui yra teikiama ir norint įtikinti katę suėsti vaistus, kai to reikia. 

Daugelyje šlapių maisto produktų daug baltymų yra dėl to, kad jame yra daug natūralios mėsos gabalėlių. Baltymai yra atsakingi už energetinį jūsų katės raumenų augimą, o gyvūniniuose baltymuose yra svarbių maistinių medžiagų arginino ir taurino, kurie yra gyvybiškai svarbūs jūsų katės sveikatai. Katės šias maistines medžiagas turi jas nuryti valgydamos gyvūninius baltymus.

Katėms visiškai sveika ir saugu valgyti šlapią maistą, net jei joms užkietėja viduriai arba yra sveikatos būklė, kai joms reikia vartoti vaistus. Jis ypač naudingas jauniems kačiukams dėl didelio baltymų kiekio, o užsispyrusi ar išranki katė gali mieliau rinktis šlapią maistą nei sausą. Katės gali būti visiškai sveikos, valgydamos tik sausą maistą, ir tai padės sulėtinti dantų ligų progresavimą, dėl kurio vėliau jos gali būti priverstos valgyti tik šlapią maistą. Sausas maistas taip pat rečiau sukelia minkštas išmatas ar viduriavimą. Dažnai kačių šlapias maistas tarnauja ir kaip skanėstas ar palepinimas.

Filtruoti pagal