Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kačių dubenėliai

Aktyvūs filtrai

  • −15%

Neslystantis metalinis dubenėlis įv. dydžių (smėlio spalvos)

Yra prekyboje
Reguliari kaina 4,69 € −15% Kaina 3,99 €
Nuo 3,99 € iki 10,19 €

Neslystantis metalinis dubenėlis įv. dydžių (smėlio spalvos)

Neslystantis dubenėlis su guminiu padu. Paprastas valyti. Iš kokybiško metalo, sunkus.
Reguliari kaina 4,69 € −15% Kaina 3,99 €
Nuo 3,99 € iki 10,19 €

Rodoma 1-24 of 24 produktų

DUBENĖLIAI KATĖMS

Dubenėliai katėms iš alphazoo.lt išsiskiria ne tik puikiu dizainu, bet ir praktiškumu ir patvarumu. Elektroninėje parduotuvėje rasite geriausią ir tinkamiausią Jūsų katei ėdalo indelį, įskaitant nešiojamus, sulankstomus dubenėlius ir kačių dubenėlius iš tokių prekės ženklų kaip „AFP“, „Loving Pets“ ir „Trixie“. Šie modernūs ir šiuolaikiški dizainai puikiai tinka šiuolaikiškiems kačių augintojams.

Patogus dubenėlis

Sukurkite patogią katės šėrimo vietą su maisto ir vandens dubeniu katėms. Dažnai patogiu variantu tampa dvigubas dubenėlis. Nerimaujate, kas jūsų augintinis apvers vandens dubenėlį arba valgydamas ir laižydamas dubenėlį pastoviai vers dubenėlį judėti? Venkite slydimo ir didelių išsiliejimų naudodamiesi nerūdijančio plieno „Loving Pets“ ar „AFP“ augintinių dubenėliu su neslystančia danga. Šie prieinami ir patvarūs kačių indeliai neslysta dėl guminio žiedo apačioje, kuris neleidžia jiems judėti per grindis. Interaktyvios gertuvės, fontanai katėms yra bene vienintelis būdas pagirdyti katę, kad vanduo būtų švarus, o gėrimas įdomus ir patrauklus katei.

Jeigu katinas nutūkęs

Kačių šėrimo procesas ne visada gali atrodyti tradiciškai. Kas padėtų jūsų putliam kačiukui atsikratyti papildomų kilogramų – žaidimas už savo maisto gavimą. Interaktyvi kačių šėryklėlė išleidžia reguliuojamą kiekį sauso maisto, kai jūsų katė žaidžia ir sąveikauja su judančiu kamuoliuku-indeliu. Galima rinktis iš kelių spalvų, tai yra puikus būdas įvesti pastovią mankštą į katės kasdienybę. Kačių indeliai ir fontanai puikiai tinka visą dieną išvykstančiam šeimininkui.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Tūris
Kaina
Dydis