Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Purrfect White - kondicionuojantis ir šviesinantis šampūnas katėms, 236ml
Bio-groom Purrfect White - kondicionuojantis ir šviesinantis šampūnas katėms, 236ml

Bio-groom Purrfect White - kondicionuojantis ir šviesinantis šampūnas katėms, 236ml

10,49 €
Su PVM

Pagrindo kokosų aliejaus formulė, praturtinta baltymais, Purrfect White™ yra nedirginantis aukštos kokybės šampūnas, specialiai sukurtas baltiems ir šviesiems kailiams. Specialūs perlamutriniai balikliai kailiui suteikia blizgesio ir spindesio. Besąlygiškai garantuojama, kad kailis bus švarus, lygus ir lengvai valdomas. Šios švelnios kokosų aliejaus bazinės formulės baltymai suteikia kailiui gyvumo bei padeda išvengti išsausėjimo. Turtingas ir putojantis, turi neutralų pH, nebalina ir kontroliuoja plaukų slinkimą, susivėlimą ir slinkimą. Greitai išskalauja, palikdamas kailį gaivaus, švaraus kvapo.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Cruelty Free – be muilo.

Pagrindo kokosų aliejaus formulė, praturtinta baltymais, Purrfect White™ yra nedirginantis aukštos kokybės šampūnas, specialiai sukurtas baltiems ir šviesiems kailiams. Specialūs perlamutriniai balikliai kailiui suteikia blizgesio ir spindesio. Besąlygiškai garantuojama, kad kailis bus švarus, lygus ir lengvai valdomas. Šios švelnios kokosų aliejaus bazinės formulės baltymai suteikia kailiui gyvumo bei padeda išvengti išsausėjimo. Turtingas ir putojantis, turi neutralų pH, nebalina ir kontroliuoja plaukų slinkimą, susivėlimą ir slinkimą. Greitai išskalauja, palikdamas kailį gaivaus, švaraus kvapo. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje. Cruelty Free – be muilo.

Kiekis

Aprašymas

Sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu. Užtepkite Purrfect White šampūną ir gerai ištepkite per kailį ir venkite patekimo į akis. Išskalauti. Norėdami gauti geriausius rezultatus, išplaukite šampūnu ir dar kartą išskalaukite, tada išdžiovinkite ir šukuokite kaip įprasta. Purrfect White galima atskiesti 4 dalimis vandens.

Sudėtis: Purified water, cleansers derived from regrowable and 100% biodegradable sources of Coconut Oil, Sodium Coco Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocoamidopropylamine Oxide, PEG-4 Rapeseedamide, Cetostearyl Alcohol, Vegetable Glycerine, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol (Vitamin B5), Floral Perfume, Citric Acid, Blue1, Red 33.