Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Spray set - purškiamas kondicionierius šunims ir katėms kailio struktūrai, 355ml
Bio-groom Spray set - purškiamas kondicionierius šunims ir katėms kailio struktūrai, 355ml

Bio-groom Spray set - purškiamas kondicionierius šunims ir katėms kailio struktūrai, 355ml

15,99 €
Su PVM

Bio-Groom Spray Set™ buvo specialiai sukurtas toms veislėms, kurių kailis nori tvirtesnės tekstūros. Ši greitai džiūstanti, oro sąlygoms atspari formulė suteikia kailiui papildomo fiksavimo ir tekstūros, nesukeldama lipnumo. Išlieka net esant didelei drėgmei. Lengvas šlapias ir sausas šukavimas – nevelia plaukų. Suteikia kailiui blizgesio ir išskirtinio glotnumo. Kontroliuoja statinį krūvį ir apsaugo nuo natūralios plaukų drėgmės praradimo. Neišsisluoksniuoja, lengvai išsiplauna šampūnu. Sudėtyje nėra lako ir nepažeidžia kailio. Netoksiškas, nedirginantis ir saugus.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

100% biologiškai skaidus.

Bio-Groom Spray Set™ buvo specialiai sukurtas toms veislėms, kurių kailis nori tvirtesnės tekstūros. Ši greitai džiūstanti, oro sąlygoms atspari formulė suteikia kailiui papildomo fiksavimo ir tekstūros, nesukeldama lipnumo. Išlieka net esant didelei drėgmei. Lengvas šlapias ir sausas šukavimas – nevelia plaukų. Suteikia kailiui blizgesio ir išskirtinio glotnumo. Kontroliuoja statinį krūvį ir apsaugo nuo natūralios plaukų drėgmės praradimo. Neišsisluoksniuoja, lengvai išsiplauna šampūnu. Sudėtyje nėra lako ir nepažeidžia kailio. Netoksiškas, nedirginantis ir saugus. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje. 100% biologiškai skaidus.

Kiekis

Aprašymas

Suteikia kailiui blizgesio ir išskirtinio glotnumo. Kontroliuoja statinį krūvį ir apsaugo nuo natūralios plaukų drėgmės praradimo. Neišsisluoksniuoja, lengvai išsiplauna šampūnu. Sudėtyje nėra lako ir nepažeidžia plaukų. Netoksiškas, nedirginantis ir saugus.

Naudojimas: Purškite ant sauso kailio arba šlapio kailio po plovimo šampūnu – tada tiesiog šukuokite arba paskirstykite rankomis.