Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Cat's Best Smart Pellets kraikas katėms 10l
Cat's Best Smart Pellets kraikas katėms 10l

Cat's Best Smart Pellets kraikas katėms 5l, 10l, 20l

6,49 €
Nuo 6,49 € iki 28,00 €
Su PVM

Cat's best smulkus medžio drožlių kraikas katėms. Ypač ekonomiškas. Puikiai sugeria drėgmę. Galima nuleisti į klozetą.

Cat's best smulkus medžio drožlių kraikas katėms. Ypač ekonomiškas. Puikiai sugeria drėgmę. Galima nuleisti į klozetą.

5

(5)

Tūris

Kiekis

Aprašymas

Nelimpa prie kailio.

Granuliuotas kraikas, kuris nutraukia kraiko barstymą už tualeto ribų. Speciali granulių forma sumažina prilipimą prie kailio ir letenų, taip žymiai sumažindama kraiko kiekį, kurį katė  išneša iš kraiko dėžės. „Cat's Best Smart Pellets“ taip pat naudoja technologiškai išgrynintų aktyvių medienos pluoštų sugeriamumą, kurie efektyviai sugeria šlapimą, skysčius ir kvapus bei sukapsuliuoja juos giliai viduje - iki 7 kartų daugiau nei jų svoris. Todėl geriausios „Cat“ išmaniosios granulės gali likti kraiko dėžutėje iki 3 savaičių, kol reikės visiškai pakeisti.

Cat's Best Smart Pellets kraikas katėms puikiai sušoka ir taip žymiai palengvina darbą su panaudotu kraiku. Smulkios drožlės pasižymi didele skysčių absorbcija (iki 700% savo tūrio), o patekus šlapimui, sukuria rutulį, kurį galima lengvai išimti iš tualeto lopetėle.

Be to, šis kraikas puikiai sugeria kvapus ir apsaugos jūsų namus nuo nepageidaujamų kvapų, nenaudojant jokių dirbtinių priedų. Šios savybės taip pat žymiai sumažina kraiko sunaudojimą, nes jis yra tris kartus taupesnis, palyginti su įprastomis bentonito ir silikagelio kraiko rūšimis.

„Cat's Best“ gamybai nėra kertami jokie medžiai, nes „Cat's Best“ yra pagamintas iš tvarių, PEFC sertifikuotų antrinių medienos žaliavų iš medienos pramonės. Skirtingai nuo mineralinių kačių kraiko, „Cat's Best“ naudoja trumpus transportavimo maršrutus, yra daug ekonomiškesnis ir visiškai biologiškai skaidomas.

Gamintojas
Cat's Best
Kraiko rūšis
Medžio drožlių