Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Churu Cat skanėstas katėms Rolls Chicken Tuna Scallop, 40g
Churu Cat skanėstas katėms Rolls Chicken Tuna Scallop, 40g
  • -0,40 €

Churu Cat skanėstas katėms Rolls Chicken Tuna Scallop, 40g

2,59 €
2,99 € Sutaupykite 0,40 €
Su PVM

Lazdelės formos begrūdžiai skanėstai katėms su vištiena, tunu ir šukutėmis. Be grūdų, konservantų ar dirbtinių dažiklių.

Lazdelės formos begrūdžiai skanėstai katėms su vištiena, tunu ir šukutėmis. Be grūdų, konservantų ar dirbtinių dažiklių.

Kiekis

Aprašymas

Churu Rolls yra minkšti lazdelės formos skanėstai, kurių sudėtyje yra natūralios vištienos, laukinio tuno, šukučių, žaliosios arbatos ekstrakto ir vitamino E. Kiekviename maišelyje yra keturios atskiros pakuotės, kad būtų išlaikytas maksimalus skanėstų šviežumas.

Pagaminta iš 100% ūkyje užaugintos vištienos ir laukinio tuno.

Gardus kreminis įdaras viduje bei kepta vištienos pasta išorėje.

Be grūdų, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

Skanėstų maišelyje yra 4 atskiros pakuotės, kad išlaikyti maksimalų šviežumą.

2 skirtingos tekstūros viename kąsnyje.

Sudėtis: vištiena (41,6%), tunas (32,9%), tapijoka (džiovinta), kiaušinio baltymo milteliai, natrio kazeinatas, šukutės (0.9%), šukučių ekstraktas, vištienos ekstraktas, mielės ir jų dalys, žaliosios arbatos ekstraktas.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 28%, žali riebalai 5%, žalia ląsteliena 0,3%, žali pelenai 1,8%, drėgmė 63%.

Priedai / 1kg: maistiniai priedai: vitaminas E (3a700) 121 mg. Technologiniai priedai: guaro derva (E412) 6,3 g. Jusliniai priedai: kvapiosios medžiagos. Dažikliai: 2, b, natūralūs produktai – botaniškai apibrėžti, paprikos ekstraktas 0,1 g.

Metabolizuojama energija: 1300 kcal/kg.

Šėrimo rekomendacijos: naudokite kaip pašaro papildą. Pasirūpinkite, kad šalia visada būtų šviežio geriamo vandens. Po atidarymo laikykite šaldytuve ir stenkitės suvartoti kuo greičiau.

Grynasis svoris: 10 g × 4 lazdelės, 40 g.

Gamintojas: Inaba.