Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Dermoscent Aromacalm® - odą raminantis antkaklis katėms
Dermoscent Aromacalm® - odą raminantis antkaklis katėms

Dermoscent Aromacalm® - odą raminantis antkaklis katėms

18,49 €
Su PVM

Dermoscent Aromacalm sukurtas remiantis naudingu fitoterapijos ir aromaterapijos poveikiu dėl eterinių aliejų sinergijos, praturtintas augalinės kilmės nepakeičiamosios riebalų rūgštimis (Omega-3 ir Omega-6) gaunamomis iš augalų.

Aromacalm® antkaklis rekomenduojama katėms, turinčioms odos problemų, kurių priežastis – stresas.

Dermoscent Aromacalm sukurtas remiantis naudingu fitoterapijos ir aromaterapijos poveikiu dėl eterinių aliejų sinergijos, praturtintas augalinės kilmės nepakeičiamosios riebalų rūgštimis (Omega-3 ir Omega-6) gaunamomis iš augalų. Aromacalm® antkaklis rekomenduojama katėms, turinčioms odos problemų, kurių priežastis – stresas.

Kiekis

Aprašymas

Aromacalm® antkaklį rekomenduoja ir dermatologai, ir elgsenos veterinarijos gydytojai.

Aromacalm® antkaklis gali būti naudojamas katėms, kurios per daug save laižo ir kurioms parazitinės / alerginės ligos neseniai buvo pašalintos. Tas pats pasakytina apie šunis, turintiems žaizdų dėl laižymo ir gydant niežulį.

Daugelis situacijų, nors ir nereikšmingos savininkams, gali sukelti stresą jų keturkojams draugams. Tokiais atvejais gali būti naudingas Aromacalm® antkaklis, pagamintas iš eterinių aliejų ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (Omega 3 ir 6).

Aromacalm®: Naudinga odai ir dvasiai!Naudojimo būdas:
Apjuoskite antkakliu katės kaklą, parinkite tinkamą dydį, o likusią dalį nukirpkite. Dirželis yra saugus, patogiai ir greit atsegamas. Prieš

maudant, antkaklį nuimkite. Keiskite antkaklį kas 4 savaites. Saugokite nuo vaikų. Vengti kontakto su akimis. Nėra duomenų dėl antkaklio naudojimo

jaunesniems kaip 3 mėn. amžiaus gyvūnams. Nėra pridėtinių kvapų.


Dirželio ilgis – 35 cm.

Gamintojas: Laboratoire de Dermo-Cosmetique Animale, Technopole Castres/ Mazomet – CEEI ZA Le Causse- 81100 Castres- Prancūzija.