Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Lily's Kitchen Chicken Puppy Recipe - konservai šuniukams (150g)
  • Lily's Kitchen Chicken Puppy Recipe - konservai šuniukams (150gx10vnt)
Lily's Kitchen Chicken Puppy Recipe - konservai šuniukams (150gx10vnt)

Lily's Kitchen Chicken Puppy Recipe - konservai šuniukams (150gx10vnt)

18,49 €
Su PVM

Mes tikime, kad šuniukai nusipelno geriausios gyvenimo pradžios, todėl praleidome daug laiko tobulindami šį skanų, naudingą ir išsamų receptą.

Meilę ir rūpestį, kurį skyrėte savo šeimos vakarienei, įdėjome į šį maistą, kuris buvo specialiai sukurtas jūsų šuniukui.

Mes tikime, kad šuniukai nusipelno geriausios gyvenimo pradžios, todėl praleidome daug laiko tobulindami šį skanų, naudingą ir išsamų receptą. Meilę ir rūpestį, kurį skyrėte savo šeimos vakarienei, įdėjome į šį maistą, kuris buvo specialiai sukurtas jūsų šuniukui.

Kiekis

Aprašymas

Mūsų komandą sudaro virėjai, mitybos specialistai, veterinarai, šunų mylėtojai ir, žinoma, Lily – mūsų vyriausioji degustuotoja. Gaminame šį receptą iš natūralių ingredientų – šviežios mėsos, daržovių ir sveikų žolelių bei kruopščiai atrinktų vitaminų ir mineralų. Visa tai suteikia jūsų augančiam šuniukui maisto, kurio reikia, kad jis būtų sveikas ir laimingas.

Savo receptuose naudojame tik tinkamą mėsą: jokių mėsos miltų, kaulų miltų. Mūsų unikaliuose receptuose nėra jokių pigių užpildų, tokių kaip kviečiai, kukurūzai ar soja, ir juose nėra jokių nešvarumų.

Sudėtis: Vištiena (67%); Bulvės (2%); morkos (1%)

Vitaminai ir mineralai; Lašišos aliejus (Omega 3 ir 6 šaltinis)

Prieskoninės žolės ir botaniniai produktai: auksinė lazdelė, dilgėlės, anyžiai, erškėtuogės, medetkų žiedlapiai, skroblai, dumbliai, liucerna, erškėtis, kiaulpienės šaknis, varnalėšos šaknis, salierų sėklos.

Mėsos rūšis
Vištiena
Amžius
Puppy - jauniems
Gamintojas
Lily's Kitchen
Prekė
Konservai