Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • ONTARIO Cat Soup Tuna – Sriuba Katėms su tunu 40 gr.
ONTARIO Cat Soup Tuna – Sriuba Katėms su tunu 40 gr.
  • -0,29 €

ONTARIO Cat Soup Tuna – Sriuba Katėms su tunu 40 gr

0,70 €
0,99 € Sutaupykite 0,29 €
Su PVM

ONTARIO Cat Soup Tuna - papildomas maistas suaugusioms katėms – sriuba su tuno gabalėliais, kurią galite duoti kaip vien sriubą arba kaip sauso maisto priedą.

ONTARIO Cat Soup Tuna - papildomas maistas suaugusioms katėms – sriuba su tuno gabalėliais, kurią galite duoti kaip vien sriubą arba kaip sauso maisto priedą.

5

(5)

Kiekis

Išparduota
Pridėti į norų sąrašą

5

(5)

Aprašymas

• Receptas be glitimo, pagamintas iš kruopščiai atrinktų ingredientų.

• Nėra jokių cheminių dažiklių

• 100% garantuota sudėtis – jūs tiksliai žinote, kuo maitinate katę.

• Skanus sultinys su tikrai skaniais mėsos ir daržovių gabalėliais skatina kasdien suvartoti skysčių normą ir pagerina įprastų pašarų skonį.

Sudėtis: sultinys 54,79%, tunas 40%, saldžiosios bulvės 2%, bulvių krakmolas 1,3%, ryžiai 1%, žuvų sultinys 0,52%, tirštiklis (guaro guma) 0,39%.

Analitiniai komponentai: žali baltymai mažiausiai 8,5%, žali riebalai mažiausiai 0,1%, žali pluoštai – maks. 0,5%, žali pelenai – maks. 1%, drėgmė – maks. 89%.

Maitinimo instrukcijos: dienos dozė priklauso nuo jūsų katės aktyvumo, amžiaus ir veislės. Vartokite kaip priedą prie įprasto raciono.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius, laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 2 dienas. Produktas nėra skirtas vartoti žmonėms. Užtikrinkite prieigą prie gėlo, geriamojo vandens. Galiojimo data / partijos numeris / gamintojas: nurodoma ant pakuotės.

Mėsos rūšis
Tunas
Amžius
Adult - suaugusiems
Gamintojas
ONTARIO