Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

 • Orijen Six Fish Dog begrūdis sausas maistas šunims su žuvimi 2kg, 11.4kg
 • Orijen Six Fish Dog begrūdis sausas maistas šunims su žuvimi 340gr, 2kg, 11.4kg
Orijen Six Fish Dog begrūdis sausas maistas šunims su žuvimi 340gr, 2kg, 11.4kg

Orijen Six Fish Dog begrūdis sausas maistas šunims su žuvimi 2kg, 11.4kg

91,99 €
Nuo 26,99 € iki 91,99 €
Su PVM

Visavertis pašaras visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Pagamintas iš Ramiojo vandenyno sardinių, skumbrių, jūrų lydekų, plekšnių, ešerių ir jūrų žuvų.
Visavertis pašaras visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Pagamintas iš Ramiojo vandenyno sardinių, skumbrių, jūrų lydekų, plekšnių, ešerių ir jūrų žuvų.

5

(5)

Svoris

Kiekis

Aprašymas

Orijen - Kanados gamintojo aukščiausio lygio produktas beveik neturintis analogų rinkoje. Biologiškai tinkamas (Biologically Appropriate) ORIJEN, tai nauja pašarų rūšis sukurta šunims ir katėms, atsižvelgiant į jų evoliucinį prisitaikymą prie mitybos su įvairia šviežia mėsa, vaisiais ir daržovėmis. ORIJEN sudėtyje neprilygstamos kokybės šviežia ne narvuose užauginta paukštiena, lizduose padėti kiaušiniai, laukinė žuvis ir rančose užauginta mėsa – viskas yra užauginta ar sužvejota vietiniame regione, žmonių, kuriuos pažįsta ir kuriais pasitiki, į virtuves pristatoma kasdien, todėl yra puikios kokybės ir skonio. Gyvūnų mylėtojai pasitiki ORIJEN visame pasaulyje, apdovanojimus pelnę pašarai garantuoja, kad jūsų mylimi šunys ir katės bus laimingi, sveiki ir stiprūs.NEPRILYGSTAMOS KOKYBĖS ŠVIEŽIOS LAUKINĖS ŽUVYS, SUŽVEJOTOS PRIE VANKUVERIO SALOS ŠALTUOSE VANDENYSE.

DAUG ŽUVIES (85%) IR BALTYMŲ (38%)Visi šunys turi aštrius dantis ir kūno sandarą skirtą gauti baltymus ir riebalus iš mėsos ir žuvies. ORIJEN yra sukurtas, kad jūsų šuo maitintųsi pagal jo evoliucinius ir biologinius poreikius.

 • 85% žuvis (2/3 šviežia ar neapdirbta ir 1/3 dehidratuota)

 • 15% žemo glikeminio indekso daržovių ir grūdų

 • 42% labai maistingų mėsos baltymų

 • 100% žuvies ingredientų

 • Mūsų džiovinta žuvis yra ruošiama 90°C temperatūroje iš šviežios žuvies, tinkamos žmonių vartojimui, kad sukurti koncentruotą baltymų šaltinį

 • NĖRA augalinių baltymų ekstraktų ar koncentratų (bulvių ar žirnių baltymų)

 • NĖRA aukštą glikemijos indeksą turinčių angliavandenių (tapijokos, bulvių, ryžių)

 • NĖRA glitimo ar grūdųNEPRILYGSTAMOS KOKYBĖS ŠVIEŽIA ŽUVIS (2/3)Šviežia mėsa ir žuvis yra pagrindiniai ORIJEN pašarų ingredientai.

 • 2/3 žuvies yra šviežia ar neapdirbta, ji aprūpina jūsų šunį svarbiausiomis natūraliomis maistinėmis medžiagomis.

 • 1/3 žuvies yra išdžiovinama ir paruošiama žemoje temperatūroje iš šviežios žuvies, kad būtų sukurtas koncentruotas maistinę vertę turinčių baltymų šaltinis, ko vien iš šviežios žuvies nebūtų įmanoma užtikrinti.

DAUG ĮVAIRIOS ŽUVIES (6)Gamtoje šunys gauna maisto medžiagas iš įvairiausios mėsos. Ši įvairovė dažnai prarandama įprastuose šunų pašaruose, kur dažniausiai būna vienas gyvūninės kilmės ingredientas – vištiena ar ėriena, ir mėsa dažniausiai būna perdirbta.Štai kodėl apdovanojimus pelniusio pašaro ORIJEN Six Fish sudėtyje yra didelė šviežios žuvies įvairovė:

 • Laukinės Ramiojo vandenyno sardinės sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos

 • Laukinės Ramiojo vandenyno lydekos sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos

 • Laukinės Ramiojo vandenyno skumbrės sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos

 • Laukinės Ramiojo vandenyno plekšnės sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos

 • Laukiniai Ramiojo vandenyno ešeriai sužvejoti prie Šiaurės Vankuverio salos

 • Laukiniai Ramiojo vandenyno jūrų liežuviai sužvejoti prie Šiaurės Vankuverio salosWHOLEPREY ŽUVIES PROPORCIJOSWholePrey (viso grobio) koncepcijos ORIJEN pašarai atkartoja natūralią mitybą, gaminimui naudojant šviežią mėsą, organus ir kremzles ir taip sumažinant sintetinių priedų poreikį. • Žuvis – tai būtiniausi baltymai ir riebalai, taip pat vitaminai A, B, D ir K, varis, chromas, folio rūgštis, geležis, magnis, kalis, selenas ir cinkas.

 • Organuose yra beveik visos maistingos medžiagos, kurios reikalingos jūsų šuniui - vitaminai, mineralai, sveikieji riebalai ir amino rūgštis.

 • Kaulai – natūralus mineralų šaltinis - kalcis, fosforas, magnis ir kalis.RIBOTI ANGLIAVANDENIAI (20%)Nors šunų mitybai nėra būtini angliavandeniai, įprastiniuose šunų pašaruose vis dar yra daug aukšto glikemijos indekso angliavandenių, pavyzdžiui bulvės ir tapijoka, kurie yra dažnai minimi, kaip pagrindinė nutukimo ir diabeto priežastis.Biologically Appropriate (biologiškai tinkamame) ORIJEN 6 Fish pašare daug baltymų ir nedaug angliavandenių, pagaminta su lęšiais, avinžirniais, moliūgais, žolelėmis ir vaisiais, skatinančiais palaipsninį cukraus išsiskyrimą ir taip sumažinant riebalų kaupimosi galimybę.

SudėtisŠviežios Ramiojo vandenyno sardinės (18%), šviežios Ramiojo vandenyno skumbrės (13%), šviežios Ramiojo vandenyno lydekos (12%), šviežios Ramiojo vandenyno plekšnės (5%), švieži ešeriai (5%), švieži jūrų liežuviai (5%), skumbrės (dehidratuotos 5%), silkės (dehidratuotos, 5%), aliaskinė menkė (dehidratuota, 4,5%), sardinės (dehidratuotos, 4,5%), žydrieji merlangai (dehidratuoti, 4%), silkių aliejus (4%), raudonieji lęšiai, žalieji lęšiai, žalieji žirneliai, lęšių skaidulos, avinžirniai, geltonieji žirneliai, šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, pinto pupelės, šaltyje išdžiovintos menkės kepenys, šviežias moliūgas, šviežias kvapusis moliūgas, šviežios cukinijos, švieži pastarnokai, šviežios morkos, švieži raudonieji obuoliai, šviežios bartlett veislės kriaušės, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, džiovinti rudieji dumbliai, šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, saskatūno uogos, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, erškėtuogės.

Priedai (kg)Technologiniai priedai: tokoferolis, kuriame gausu natūralaus ekstrakto.Maistiniai priedai: Cinko chelatas: 100mg; Vario chelatas: 11mg; Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

Sudėties analizėŽali baltymai (min.) 38 %, riebalų kiekis (min.) 18 %, žali pelenai (maks.) 8 %, žalios skaidulos (maks.) 5 %, drėgmė (maks.) 12 %, kalcis (min.) 1.5 %, fosforas (min.) 1.1 %, omega-6 riebalų rūgštys (min.) 2.2 %, omega-3 riebalų rūgštys (min.) 2.2 %, DHA (min.) 0.7 %, EPA (min.) 0.5 %, gliukozaminas (min.) 1250 mg/kg, chondroitinas (min.) 1000 mg/kg.

Šėrimo nurodymaiKiekvienas šuo yra unikalus ir individualus,  todėl ir jų  šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti.Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Orijen pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Orijen maisto norma.  
Gamintojas: Champion Petfoods, Kanada. 

Amžius
Adult - suaugusiems
Puppy - jauniems
Senior - senjorams
Veislės dydis
Didelėms veislėms
Mažoms veislėms
Vidutinėms veislėms
Gamintojas
ORIJEN