Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

PAVADĖLIAI šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

PAVADĖLIAI

Kiekvienas šuns šeimininkas mažiausiai kelis kartus per dieną išeina pasivaikščioti su savo augintiniu. Todėl retas šeimininkas neįvertins patogaus, kokybiško, gražaus pavadėlio šuniui. Tarp didelės gausybės pasirinkimo sunku išsirinkti vieną tinkamiausią, tačiau galite būti tikri, kad Alpha zoo išsirinksite geriausią pavadėlį už geriausią kainą, svarbu išsiaiškinti savo bei šuns poreikius.

KOKĮ PAVADĖLĮ RINKTIS?

Dažnai mažų šunų šeimininkai neturi problemų dėl šuns tempimo. Tačiau vedžiojant didelių veislių šunį tampa sudėtinga jį išlaikyti kuomet jis tempia. Tam reikia kokybiško, tvirto pavadėlio. Pavadėliai gali būti nailoniniai, biotaniniai, gumuoti, viskas priklauso kam naudosite jį. Ar kasdieniams pasivaikščiojimams prie namų, ilgoms išvykoms į mišką, medžioklei, parodoms ir t.t. 

FLEXI AUTOMATINIAI PAVADĖLIAI

Tai populiariausias pasirinkimas, kadangi pavadėlis ypač patogus: pats susisuka, gali būti skirtingų ilgių, pritaikytas skirtingų  šuns svorio kategorijoms. Taip pat Flexi pavadėliai gali būti virviniai arba juosteliniai. Kiekviena rūšis turi savo privalumų, todėl tik išbandę kiekvieną iš jų suprasite kuri yra tinkamiausia Jums.

GUMUOTI PAVADĖLIAI

Pavadėliai, prasiūti guma yra ypač patogūs, nes nelsysta iš rankos, mažiau purvinasi, tvirtesni. Jie gali būti skirtingų pločių ir ilgių. Svarbu žinoti, kad po kiekvieno pasivaikščiojimo, kai pavadėlis sušlapo svarbu jį palikti išdžiūti, tuomet jis tarnaus labai ilgai. 

TINKAMO PAVADĖLIO PASIRINKIMAS 

Be to, kad pasirinksite įdomų, spalvotą pavadėlį, turiteatsižvelgti ir į tinkamą medžiagą. Ar norėtumėte nailono, medvilnės, odinio ar biotaninio pavadėlio? Oda yra patvari ir gerai atlaiko stiprų tempimą. Nailonas yra lengva medžiaga, gerai tinkanti keliaujant, prisegant šunį krepšyje ir pan. Mes turime ir šviesą atspindinčius pavadėlius, kad būtumėte labiau matomi per naktinius pasivaikščiojimus.

PAVADĖLIS – ĮRANKIS DRESŪRAI

Tinkamas pavadėlis yra labai svarbus norint išmokyti jauną šuniuką įvairių komandų.  Pirmasis šuniuko pavadėlis neturi būti ilgas tam,  kad būtų galima tinkamai valdyti savo šuniuką. Paprasčiausiai pritvirtinkite pavadėlį prie antkaklio ar petnešų ir nepamirškite dresūroje skanėstų.

Pavadėlių įvairovė internetu pigiau alphazoo.lt. Lengva išsirinkti, geros kainos ir kokybiška konsultacija. Džiaugiamės galėdami papildyti šuns kraitelį kokybiškomis prekėmis.

Filtruoti pagal