Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • PLATINUM MENU KONSERVAS ŠUNIMS SU KIAULIENA IR KALAKUTIENA 375gr.
PLATINUM MENU KONSERVAS ŠUNIMS SU KIAULIENA IR KALAKUTIENA 375gr.

PLATINUM MENU KONSERVAS ŠUNIMS SU KIAULIENA IR KALAKUTIENA 375gr.

3,49 €
Su PVM

PLATINUM MENU konservas šunims su kiauliena ir kalakutiena tik iš aukštos kokybės ingredientų, kurie tinkami vartoti žmonėms.

PLATINUM MENU konservas šunims su kiauliena ir kalakutiena tik iš aukštos kokybės ingredientų, kurie tinkami vartoti žmonėms.

5

(5)

Kiekis

Aprašymas
  • 42 % šviežios kalakutienos, 35 % šviežios Iberijos kiaulienos ir 6 % šviežios vištienos
  • Bulvės aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  • Daržovės natūralūs antioksidantai
  • Šaltai spausti aliejai, užtikrinantys optimalų riebalų balansą

Virti lėtai tik savose sultyse, PLATINUM MENU Iberico +Turkey drėgnumas 69 %, tai idealu šuniui. Jūsų šuniui tai patiks. Aromatas išlieka nuo pirmo iki pat paskutinio kąsnio.

Laikydamiesi savo šūkio "Padaryk savo šunį laimingu – su PLATINUM", mes pasikliaujame rūšims būdinga, natūralia mityba. Būtent todėl esamen pirmaujantis gamintojas aukštos kokybės šunų pašarų, nes naudojame tik geriausios kokybės ingredientus.

Natūraliai sveikas Platinum paštetas yra be kviečių ir be glitimo, jame yra tik auksčiausios kokybės ingredientai, kurie taip pat tinkami vartoti ir žmonėms. Nėra atraktantų, kvapiųjų medžiagų, maistinių dažiklių ir skonio stipriklių.

Ruošiant aukščiausios kokybės gyvūnų pašarą, svarbu ne tik ingredientai. Svarbų vaidmenį atlieka ir specialus gamybos procesas, kuris apsaugo maistines medžiagas! Štai kodėl PLATINUM MENU naudojame naujoviškas pakuotes: speciali „Tetra Pak“ pakuotė ir 100g plokščias dėklas leidžia paruošti šunų pašarą garuose, švelniai verdant jo paties sultyse. Dėl ypatingos pakuotės formos verdant išlieka svarbios maistinės medžiagos ir vitaminai. Todėl mūsų maistas išlieka sultingas ir skanus.

Plona arba plokščia pakuotė = Trumpas virimo laikas = daugiau maistinių medžiagų ir daug daugiau skonio

Plonas „Tetra Pak“ suteikia ne tik trumpą kepimo laiką, bet užtikrina puikius rezultatus. Priešingai, kai maistas gaminamas skardinėje, konservuotas pašaras dažnai gaminamas bereikalingai ilgai, vadinasi jis yra pagamintas vidutiniškai, tačiau dažniausiai būna perkeptas skardos kraštuose. Pagrindinė to priežastis yra didelis tarpas tarp korpuso ir skardos centro.

Mėsos rūšis
Kalakutiena
Kiauliena
Gamintojas
PLATINUM