Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Taste of the Wild sausas maisas katėms Lowland Creek 2kg
  • Taste of the Wild sausas maisas katėms Lowland Creek 2kg

Taste of the Wild Lowland Creek sausas maisas katėms

16,89 €
Nuo 16,89 € iki 38,99 €
Su PVM

Putpelės ir antiena, užauginta ne narvuose  yra lengvai virškinami baltymai, todėl šis receptas yra ideali dieta katėms, mėgstančioms paukštieną.


Kačių maistas, skirtas visiems gyvenimo etapams, „Lowland Creek“ turi specifinių rūšių probiotikų, skirtų virškinimui ir imunitetui palaikyti, taurino - sveikai širdžiai ir akims, taip pat daržovių, ankštinių augalų ir vaisių antioksidantų, skirtų bendrai gerovei, kaip ir gamta.

Putpelės ir antiena, užauginta ne narvuose  yra lengvai virškinami baltymai, todėl šis receptas yra ideali dieta katėms, mėgstančioms paukštieną.Kačių maistas, skirtas visiems gyvenimo etapams, „Lowland Creek“ turi specifinių rūšių probiotikų, skirtų virškinimui ir imunitetui palaikyti, taurino - sveikai širdžiai ir akims, taip pat daržovių, ankštinių augalų ir vaisių antioksidantų, skirtų bendrai gerovei, kaip ir gamta.

5

(5)

Svoris

Kiekis

Aprašymas

Taste of the Wild sausas maisas katėms Lowland Creek

  • Putpelė  ir antis užauginta be narvo - yra lengvai virškinamų baltymų šaltiniai katėmsir jų trokštamam skoniui patenkinti.

  • Specifiniai rūšies probiotikai - sveika virškinimo ir imuninė sistema yra gyvybiškai svarbi jūsų augintinio sveikatai. Patentuoti „Viables“ probiotikai yra sukurti specialiai katėms ir dedami po virimo proceso, kad būtų užtikrintas gyvybingumas. Kiekvienas „Laukinio skonio“ svaras suteikia 80 milijonų gyvų, aktyvių kultūrų, kurios padeda palaikyti sveiką virškinimo ir imuninę sistemą

  • Taurinas - ši nepakeičiama amino rūgštis yra naudinga visoms katėms ir padeda palaikyti sveiką širdį ir akis.

  • Visų gyvenimo etapų mityba - sukurta taip, kad patenkintų jūsų katės mitybos poreikius visais gyvenimo etapais, pradedant kačiuku ir baigiant vyresniu amžiumi.

  • Omega riebalų rūgščių mišinys - subalansuotas omega-6 ir omega-3 riebalų rūgščių kiekis palaiko sveiką odą ir blizgantį kailį.

  • Antioksidantai - daržovės, ankštiniai augalai ir vaisiai, įskaitant saldžiąsias bulves, lęšius, žirnius, mėlynes, avietes ir pomidorus, suteikia maistinių medžiagų, kurios padeda palaikyti bendrą katės savijautą, o garantuotas cinko, seleno ir vitamino E kiekis palaiko imuninę sistemą.Sudėtis:Antis, anties miltai, kalakutienos miltai, vištienos miltai, saldžiosios bulvės, lęšiai, žirniai, vištienos riebalai (konservuoti su mišiniais tokoferoliais), kepta putpelė, kepta antis, natūralus skonis, lašišos aliejus (DHA šaltinis), DL-metioninas, druska , kalio chloridas, cholino chloridas, taurinas, mėlynės, avietės, pomidorai, džiovintos trūkažolės šaknys, džiovinti Lactobacillus plantarum fermentacijos produktas, džiovintas Bacillus subtilis fermentacijos produktas, džiovintas Lactobacillus acidophilus fermentacijos produktas, džiovintas Enterococcus faecium fermentacijos produktas, džiovintas Bifidobacterium animalis fermentacijos produktas, cinkas baltymai, vitamino E papildai, niacinas, mangano baltymai, vario baltymai, cinko sulfatas, mangano sulfatas, vario sulfatas, tiamino mononitratas, vitamino A priedas, biotinas, kalio jodidas, kalcio pantotenatas, riboflavinas, piridoksino hidrochloridas, vitamino B12 papildas, mangano oksidas, natrio selenitas, vitamino D priedas, folio rūgštis.

Mėsos rūšis
Antiena
Putpelės
Gamintojas
TASTE OF THE WILD