Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • TROPICLEAN PRABANGUS ŠAMPŪNAS ŠUNIMS PAPAYA PLUS 2 IN 1 355ml
TROPICLEAN PRABANGUS ŠAMPŪNAS ŠUNIMS PAPAYA PLUS 2 IN 1 355ml

TROPICLEAN PRABANGUS ŠAMPŪNAS ŠUNIMS PAPAYA PLUS 2 IN 1 355ml

11,99 €
Su PVM
Prabangus šampūnas Tropiclean Papaya Plus 2 in 1Papaya Plus šampūnas palepins Jūsų maudomą augintinį prabangia puta. Papaja ir kivis atstatys natūralų odos bei kailio drėgmės balansą, o gausūs botanikos kondicionieriai sukurs sveiką blizgesį, tuo pačiu nedžiovindami odos ir neleisdami kailiui veltis.

Papaja ir kivis (šunims ir katėms)Nuolat naudojant oda bei kailis bus minkšti, kailis blizgės ir atrodys nepakartojamai.

Sudėtis:Vanduo, avižų ekstraktas, organiškų ingredientų derinys (papajos vaisių ekstraktas, alavijų lapų ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, jukos ekstraktas, kivio vaisių ekstraktas, mango vaisių ekstraktas), švelnus kokoso prausiklis, kvepalai, proteinai, vitaminas E.
Prabangus šampūnas Tropiclean Papaya Plus 2 in 1Papaya Plus šampūnas palepins Jūsų maudomą augintinį prabangia puta. Papaja ir kivis atstatys natūralų odos bei kailio drėgmės balansą, o gausūs botanikos kondicionieriai sukurs sveiką blizgesį, tuo pačiu nedžiovindami odos ir neleisdami kailiui veltis.Papaja ir kivis (šunims ir katėms)Nuolat naudojant oda bei kailis bus minkšti, kailis blizgės ir atrodys nepakartojamai.Sudėtis:Vanduo, avižų ekstraktas, organiškų ingredientų derinys (papajos vaisių ekstraktas, alavijų lapų ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, jukos ekstraktas, kivio vaisių ekstraktas, mango vaisių ekstraktas), švelnus kokoso prausiklis, kvepalai, proteinai, vitaminas E.

5

(5)

Kiekis

Aprašymas

Naudojimas:Sušlapinkite kailį ir dosniai įmasažuokite šampūno į kailį. Gerai išskalaukite ir išdžiovinkite kailį. Pakartokite jeigu reikia.Sudėtyje nėra (detergentų) - todėl šis šampūnas nepaveiks lašų nuo erkių ir blusų (pvz. Frontline, Advantage ir pan.)