Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ŽAISLAI katėms

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

ŽAISLAI

Katės mėgsta žaisti, bet ar žinojote, kad žaidimo laikas yra labai svarbus ir kačiukams bei suaugusioms katėms? Smagų ir ilgą žaidimą garantuos įvairūs kamuoliukai, interaktyvūs žaislai, kačių draskyklės ir žaislais katėms iš alphazoo.lt internetinės gyvūnų prekių parduotuvės. Čia rasite geriausius kačių žaislus kiekvienam katės asmenybės tipui.

Žaislų parinkimas pagal katės tipą

Aktyviai katei, kuri pastoviai ieško sau veiklos, žaislai suteikia labai reikalingą fizinį krūvį ir padeda katei išsikrauti. Tai yra naudinga norint numesti nereikalingą svorį. Šio tipo katės asmenybė reiškia, kad jūsų katė mėgsta medžioti, šokinėti ir bėgioti. Jei jūsų katė atitinka šį aprašymą, ji greičiausiai pirmenybę teikia žaidimams ir žaislams įvairių tipų kamuoliukų, kačių plunksnų lazdelių, kačių lazdelių ir erzinamųjų – skatinančių medžioklę žaislų. Kačių kamuoliukai ir vaikomieji žaislai leidžia katėms suktis, vaikytis ir spardytis - visa jų mėgstamiausia veikla viename žaidime.

Protinė veikla

Mylinti ir protinga katė reikalauja protinės stimuliacijos, puikus sprendimas interaktyvus kačių žaislas, pavyzdžiui, kačių galvosūkiai ir kačių tuneliai. Alphazoo.lt rasite geriausius interaktyvius kačių žaislus, tokius kaip „pawise“ takelių bokštą, „Kong“ lazerio treniruoklis, „AFP“ interaktyvus judantis drugelis, judanti lazda ir aktyvus, judantis skanėstų kamuolys. O tunelis su minkštu pliušu viduje gali tarnauti kaip jaukus namelis ir vieta poilsiui.

Aktyviam žaidimui

Kačių lazerinis žaislas yra populiarus tarp kačių, kurioms patinka interaktyvus žaidimas. Katės šeimininkas tiesiog nukreipia lazerį į grindis ar sieną ir stebi, kaip katė vaikosi ir bando pagauti nepagaunamą grobį. Lazerinis katės žaislas yra puikus būdas paskatinti fizinius ir protinius pratimus. Žaisminga katė gali pamilti šiek tiek erzinančius katės žaislus, o miela ir prieraiši katė beveik visada ieškos katės žaislo kuris bus minkštas, pliušinis. Įvairios pliušinės žuvys yra puikus pliušinis kačių žaislas, skirtas mielam ir švelniam kačiukui.

Paprasti ir populiairiausi žaislai

Paprasčiausi, bet populiariausi bei mėgiamiausai žaislai paprastai susideda iš lazdos ir daikto, kabančio ant virvelės. Geriausi erzinantys žaislai yra pagaminti iš ryškių spalvų ar skirtingų garso efektų, kurie padės suvilioti smalsių kačių interesą. Čežantys kamuoliukai tai žaislai skleidžiantys katei mėgiamus garsus. Žaislai leidžia pakelti trokštamą pasiekti objektą virš katės, taigi katė šokinėja, kad jį pasiektų. Be to, katės tuneliai, kačių kramtomieji žaislai ir žaislai su katžolėmis yra mėgstamiausi žaislai, kuriuos jūsų katė pamėgs, nes kiekvienas iš jų atneša kažką naujo į kasdienybę. Nors jūsų katės vaizduotė gali bet ką paversti žaislu, žaislai skirti specialiai katėms, suteikia papildomos stimuliacijos ir malonumo kačiukų žaidimams. Pirkite kačių žaislus internetu alphazoo.lt internetinėje parduotuvėje pigiau ir būtinai nepraraskite progos įsigyti kitų svarbiausių ir kačių megstamiausių prekių, kaip draskyklė. Norėdami gauti papildomų kačių žaislų pasiūlymų, apsilankykite mūsų alphazoo.lt akcijų puslapyje ir pradėkite taupyti jau šiandien!

Kaip pasirinkti žaislą savo katei?

Dažniausiai katės neturi konkrečių pomėgių dėl žaislų pasirinkimo. Tikriausiai pastebėjote, kad katė gali žaisti praktiškai su bet kuo kas juda, čeža: saldainio popieriukas, kamštelis ir t.t. Tačiau visgi patirtis rodo, kad populiariausi ir labiausiai katę sudominantys žaislai yra: pagaliukai su plunksnomis arba pelyte ant guminės virvės, lazeriai bei žinoma žaislai, viduje turintys katžolės.

Kokios yra žaislų katėms kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Žaislų katėms kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Mes stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnių ir įdomesnių žaislų katėms, kad galėtumėte pasirinkti ne tik smagų, bet ir kokybišką žaislą iš populiariausių ir visame pasaulyje pripažintų prekinių ženklų. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada

Filtruoti pagal