Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

 • Ziwi Peak Lamb Air Dried sausas maistas šunims su ėriena 454gr, 2.5kg
Ziwi Peak Lamb Air Dried sausas maistas šunims su ėriena 454gr, 2.5kg

Ziwi Peak Lamb Air Dried sausas maistas šunims su ėriena 454gr, 2.5kg

24,99 €
Nuo 24,99 € iki 107,99 €
Su PVM

Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Tai visavertis pašaras šunims.

Ziwi Peak vieno baltymo sausas maistas su ėriena yra rankomis pagamintas ir išdžiovintas ore. Biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims. Tai visavertis pašaras šunims.

Svoris

Kiekis

išparduota
Pridėti į norų sąrašą
Aprašymas

Recepte naudojama kokybiška ėriena, kurią Naujojoje Zelandijoje etiškai užaugino kelių kartų šeimos ūkininkai. • Rankomis pagamintos ir ore išdžiovintos granulės savyje išlaiko iš ingredientų gautas maistines medžiagas.
 • 96 % ėrienos, organų, kaulų ir Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų. Šis maistas atitinka biologinius šuns poreikius.
 • Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra natūralus gliukozamino ir chondroitino šaltinis, padeda palaikyti gerą sąnarių būklę.
 • Sudėtyje yra naudojamas tik vienas baltymas, todėl sausas maistas yra tinkamas jautrų virškinimą turintiems augintiniams.
 • Taikomi ganyklinės gyvulininkystės principai. Ėriukai auginami laisvėje – Naujosios Zelandijos ganyklose.
 • Sudėtyje esanti ėriena yra be GMO, hormonų, antibiotikų ar augimą skatinančių priedų.
 • Nėra glicerino, grūdų ar aukštą glikemiją turinčių ingredientų, tokių kaip bulvių ar tapijokos krakmolo.
 • Ziwi Peak produkcija yra etiška ir tvari. Gyvūnai auginami laisvėje, nenaudojant augimą skatinančių hormonų, o jų Naujosios Zelandijos žaliosios midijos yra tvariai auginamos geriausiai vertinamuose žuvininkystės ūkiuose.


Sudėtis

  93 % ėriena ir ėriuko organai (ėriena, ėriuko širdis, ėriuko žarnokai, ėriuko kepenys, ėriuko inkstai, ėriuko plaučiai, ėriuko kaulai), Naujosios Zelandijos žaliosios midijos (3 %), lecitinas, inulinas iš cikorijos, džiovinti rudadumbliai, mineralai ir vitaminai, druska, petražolės.

    Priedai 1 kg

     Maistiniai priedai: natrio chloridas 2700 mg, cinko aminorūgščių kompleksas 380 mg, vario aminorūgščių kompleksas 66 mg, geležies aminorūgščių kompleksas 65 mg, mangano aminorūgščių kompleksas 36 mg, seleno mielės 31 mg, vitaminas D3 134 TV.

       Analitinės sudedamosios dalys

        Žali baltymai 40 %, žali riebalai 38 %, žali pelenai 10 %, žalia ląsteliena 1 %, drėgnis 8 %.

          Metabolizuojama energija

           5600 kcal/kg

             Maitinimo normos

              Jūsų šuo yra unikalus, todėl šėrimo kiekis skirsis priklausomai nuo aktyvumo lygio ir gyvenimo etapo. Kaip atspirties tašką naudokite šėrimo normų lentelę, kuri yra ant pakuotės, ir prireikus jį pakoreguokite. Įsitikinkite, kad jūsų augintinis visada šalia turi pakankamai šviežio geriamo vandens.

                Šuniukams ir nėščioms/žindančioms patelėms dienos normos dydį padvigubinkite ir šerkite 2–3 kartus per dieną.